نایب‌رئیس کمیسیون بودجه مجلس اظهار داشت: طبق گزارش این کمیسیون اطلاعات حدود ۷۰ درصد از کارکنان رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین و کاردانی در سامانه حقوق و دستمزد و پاکنا ثبت شده است.

ثبت حقوق ۷۰ درصد از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی در سامانه حقوق و دستمزد و پاکنا

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، اظهار داشت: در جلسه امروز خزانه دار کل کشور حضور پیدا کرد و گزارش عملکرد مالی قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و دریافت‌ها و پرداخت‌های دو ماهه قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور را به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: در ادامه جلسه گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در مورد آخرین وضعیت ثبت اطلاعات کارکنان دستگاه‌ها در سامانه حقوق و دستمزد و سامانه پاکنا قرائت و تصویب شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: به موجب این گزارش تا پایان اردیبهشت ماه از مجموع ۴ هزار و ۷۳۱ دستگاه، ۳ هزار و ۳۱۹ دستگاه در سامانه پاکنا ثبت اطلاعات کرده اند.

میرتاج‌الدینی با بیان اینکه براین اساس اطلاعات حدود ۷۰ درصد یعنی ۲ میلیون و صد و شصت و چهار هزار و پانصد و شصت و شش نفر اعم از کارکنان رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین و کاردانی ثبت شده است، گفت: همچنین براساس گزارش دیوان محاسبات کل کشور تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ حدود ۲ هزار و دویست و سی یک دستگاه معادل ۴۷ درصد نسبت به ثبت یک لیست حقوقی اقدام کرده اند و ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه معادل ۴۴ درصد هنوز اقدامی در این خصوص انجام نداده اند. 

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان داشت: گزارش کامل آخرین وضعیت ثبت اطلاعات کارکنان دستگاه‌ها در سامانه حقوق و دستمزد و سامانه پاکنا روز سه‌شنبه در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.