۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
کد خبر: 803728

مراحل پیش تولید و ساخت دکور مسابقه "فامیل بازی" از چند هفته قبل آغاز و مراحل تولید آن تکمیل شده تا در این هفته روی آنتن صدا و سیما قرار گیرد.

«فامیل بازی» در شبکه افق

به گزارش قدس آنلاین، مسابقه خانوادگی "فامیل بازی" از این هفته آماده پخش در آنتن شبکه افق رسانه ملی خواهد بود.

مراحل پیش تولید و ساخت دکور مسابقه بزرگ «فامیل بازی» از چند هفته قبل آغاز و مراحل تولید آن تکمیل شده تا در این هفته روی آنتن صدا و سیما قرار گیرد.

این مسابقه که با محوریت خانواده و بحث جمعیت طراحی شده به صورت گروهی اجرا می‌شود و در هر قسمت، اعضای سه نسل از یک خانواده صمیمی در چالش‌هایی سرگم‌کننده و جذاب به رقابت درون خانوادگی خواهند پرداخت.

«فامیل بازی»، مسابقه خانواده‌محوری است که با یادآوری نقش و جایگاه پدربزرگ و مادربزرگ در خانواده ایرانی، راهکارهایی برای پیوند نسل سوم خانواده با نسل اول را به مخاطبان خود ارائه کرده و ابعاد سبک زندگی ایرانی اسلامی را در تعاملات خانواده اصیل ایرانی به شیوه‌هایی طنز و شورانگیز مطرح خواهد کرد.

قرار است این برنامه در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 21 به آنتن شبکه افق برسد.

علاقه‌مندان به حضور در مسابقه بزرگ «فامیل بازی» می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی FAMILBAZI.IR یا شماره تلفن‌های 44214826-021 و 09391352148 جهت ثبت نام به عنوان شرکت کننده یا تماشاچی اقدام کنند.

پیش از این مسابقاتی همچون «خانه ما» در شبکه سه و نسیم و حتی در ایام نوروز مستند مسابقه «تماس» با حضورِ سیاوش طهمورث روی آنتن رفت که به نوعی فرهنگسازی مسافرتی درست را به نمایش درمی‌آورد و حالا قرار است شبکه افق با «فامیل بازی» وارد مسابقه‌ای خانوادگی شده و رقابت‌های خانوادگی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی را در دستور کار خودش قرار دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.