شبکه HBO از ساخت دنباله سریال جدید «بازی تاج و تخت» با محوریت شخصیت محبوب «جان اسنو» خبر داد.

اسپین آف جدید " بازی تاج و تخت" با محوریت جان اسنو

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از ورایتی، براساس اخباری که رسیده است یک سریال اسپین‌آف از بازی تاج و تخت بر اساس شخصیت جان اسنو در شبکه HBO در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.

کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو در مجموعه مشهور بازی تاج و تخت قرار است نقش خود را به عنوان قهرمان مورد علاقه طرفداران این سریال، در مجموعه ای که اتفاقاتش پس از وقایع بازی تاج و تخت رخ می دهد، بازی کند.

در فصل آخر بازی تاج و تخت، اسنو به هویت واقعی خود پی برد و فهمید می‌تواند وارث تخت آهنین شود. سریال با تبعید جان اسنو از وستروس به پایان رسید و او در پایان به جنگل خالی از سکنه می رود تا زندگی جدیدی را آغاز کند.

از آنجایی که سریال بعدی جان اسنو، پس از فصل آخر بازی تاج و تخت ساخته می‌شود، این امکان وجود دارد که شخصیت‌های آشنای سریال مانند خواهران ناتنی‌اش آریا استارک (میزی ویلیامز) و سانسا استارک (سوفی ترنر) نیز در مجموعه باشند.

یک اسپین‌آف دیگر از سریال بازی تاج و تخت به نام خانه اژدها که داستانش در ۲۰۰ سال قبل از مجموعه اصلی می گذرد، روز ۲۱ آگوست عرضه می شود. ضمنا چندین اسپین‌آف دیگر از این مجموعه هم اکنون در مرحله توسعه قرار دارد.

سریال جدید «بازی تاج و تخت» با محوریت «جان اسنو» ساخته می‌شود

انتهای یپام/

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.