تور جهانی کمتر از ۱۸ سال(سطح ۵) ایران با قهرمانی و نائب قهرمانی نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

نمایندگان کشورمان فاتح تور جهانی تنیس ایران شدند

به گزارش قدس آنلاین، این مسابقات که با حضور تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه، هند روسیه، آفریقای جنوبی و چین از ۲۱ خرداد ماه در زمین‌های دهکده ورزشی چهار باغ کرج آغاز شده بود با معرفی برترین‌های بخش انفرادی و دونفره پایان یافت.

نمایندگان کشورمان در بخش انفرادی پسران و دختران تور جهانی زیر ۱۸ سال به مصاف حریفان خود رفتند. در فینال بخش انفرادی پسران، «امیرعلی قوام» با نتیجه ۳-۶ و ۴-۶ مقابل یونس طلاور به برتری رسید.

طلاور در جایگاه دوم ایستاد و «بارا سیواسلی» از ترکیه و «امیر رضا آرمیون» دیگر نماینده کشورمان مشترکا سوم‌ شدند.

در فینال بخش انفرادی دختران نیز، «وزوکو» از آفریقای جنوبی با نتیجه دو بر یک مقابل «فاطمه سادات زنجانی» به پیروزی رسید و قهرمان شد. «کیمیا ثاقب تهرانی» و «یاسمین یزدانی» از ایران مشترکا عنوات سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین پیش از این‌ و با برگزاری فینال بخش دونفره پسران تیم «امیر علی قوام- یونس طلاور» با پیروزی( ۲-۶ و ۳-۶ ) مقابل زوج «امیر رضا آرمیون- کیارش حنیفی» عنوان قهرمانی را بدست آورد و زوج آرمیون و حنیفی نائب قهرمان شدند.

در بخش دختران نیز، زوج «نیلی عطفی- یاسمن یزدانی» با نتیجه(۴-۶، ۶-۴ و ۶-۱۰) مقابل تیم «فاطمه سادات زنجانی- وزوکو» از آفریقای جنوبی به برتری رسید و جایگاه نخست را از آن خود کردند و زنجانی- وزوکو از آفریقای جنوبی نائب قهرمان شدند.

سرداوری این مسابقات بر عهده امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان‌ بود و امیر آجورلو مدیریت بازی‌ها را بر عهده داشت.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.