یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی:

خبرنگاران، مددکاران اجتماعی این نهاد هستند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: خبرنگاران با نقش آفرینی در عرصه خطیر خبر و اطلاع‌رسانی، مددکاران اجتماعی موثری برای این نهاد هستند.

بازدید مدیرکل کمیته امداد

به گزارش قدس آنلاین، رضا سلم آبادی  در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان رضوی افزود: خبرنگاران چشمان تیزبین و انعکاس‌دهنده واقعیات جامعه هستند که نهادی مانند کمیته امداد را در حمایت هرچه بیشتر و بهتر از محرومان و نیازمندان همراهی و یاری می‌کنند.

وی ادامه داد: اعتماد، سرمایه ارزشمند کمیته امداد است که موجب همکاری روزافزون نیکوکاران با ما در حمایت از نیازمندان و حل مشکلات معیشتی آنان می شود و  خبرنگاران و رسانه‌های آنان در ساخت، توسعه و ترویج این اعتماد نقشی یگانه و بی‌بدیل دارند که ناشی از نیت خیرخواهانه آنان است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اگر حمایت و همراهی مردم و خیرین نباشد ما در حل و رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان غیرمددجو آن هم تنها با اتکا به منابع دولتی ناتوان هستیم بنابراین کمک و همراهی خیرین از اصول غیر قابل تخطی این نهاد است و کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش اعظم موفقیت خود در کسب اعتماد مردم را مدیون خبرنگاران و قلم آنان است.

سلم آبادی افزود: مشکلات اقتصادی و معیشتی در هر جامعه‌ای و از جمله در جامعه ما وجود دارد اما اقدامات و خدمات نیز باید به اطلاع مردم برسد و خوشبختانه هم اکنون شاهد همکاری و کمک دستگاههای حمایتی، موسسات خیریه، تشکلهای مذهبی، سپاه و  آستان قدس رضوی برای حمایت از محرومان و نیازمندان هستیم.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی:خبرنگاران، مددکاران اجتماعی این نهاد هستند

وی با اشاره به فعالیتهای خوب و موثر خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز خراسان رضوی در تهیه و انتشار اخبار حوزه اجتماعی و فعالیتهای کمیته امداد  و قدردانی از این تلاشها اضافه کرد: ایرنا از جمله رسانه‌های امین و قابل اعتماد است که با توجه به اهمیتی که به ابعاد و جنبه‌های مختلف خبر می‌دهد به عنوان یکی از منابع خبری موثق شناخته می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

نظر شما