رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، بر اهمیت دلجویی از مدافعان سلامت که روزهای سخت کرونایی را در کنار مردم بوده اند، تاکید کرد.

رئیس جمهور از مدافعان سلامت دلجویی کند

به گزارش قدس آنلاین، محمد رئیس زاده، در نامه‌ای به رئیس جمهور، نوشت: انتشار تقطیع شده‌ای از بیانات جنابعالی در جمع گروه‌های جهادی در راستای تشکر از آنان با نقل و قولی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان موجبات تکدر خاطر جامعه سلامت کشور را به دنبال داشت.

هر چند تلاش‌های مخلصانه گروه‌های جهادی در تأمین مایحتاج و تدارکات و نیز زحمات ارزشمند روحانیون بزرگوار در امر کفن و دفن اموات به خصوص در روزهای ترسناک اولیه، بر کسی پوشیده نیست و در خور سپاس و تقدیر است اما بیان رئیس دانشگاه دال بر یادگیری پزشکان و پرستاران از این گروه‌ها نادرست و مردود است. چرا که همکاران ما قبل از هر کسی و هر گروهی، خود راسخ و استوار و توانمند بدون لحظه‌ای درنگ در اورژانس‌ها و بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی ارائه خدمات و درمان‌ها را به بیماران آغاز نمودند و تاکنون قدمی پا پس ننهاده اند و در این راه مقدس بیش از ۳۰۰ شهید را تقدیم دفاع از سلامتی مردم کرده اند.

اینجانب در مواقع مختلف و به خصوص در جلسات ستاد ملی کرونا، بارها شاهد تشکر و قدردانی عمیق جنابعالی از کادر درمان و بیان توانمندی‌ها و فداکاری‌های آنان بوده ام و لذا در شرایط کنونی که به مدد الطاف الهی، تلاش‌های جانفرسای علمی و عملی پزشکان، داروسازان، پرستاران و پیراپزشکان، حمایت‌های ارزشمند رهبر معظم انقلاب و اقدامات مؤثر دولت جنابعالی به خصوص در امر تأمین و تزریق واکسن، این همه گیری حتی در مقایسه با برخی کشورهای پیشرفته، به طور مطلوب کنترل شده است، دلجویی جنابعالی از مدافعان سربلند سلامت کشور، تقویت هرچه بیشتر عملکرد آنان را برای ادامه مسیر خدمت به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع:مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.