۸ تیر

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال تاکید داشت که در قرارداد خود با آبی‌ها بند فسخ ندارد.

حامدی‌فر بازیکن جدید استقلال:‌ می‌خواهم به تیم ملی دعوت شوم

به گزارش قدس آنلاین، امید حامدی‌فر، هافبک دفاعی جدید تیم فوتبال استقلال از حضور در جمع آبی‌پوشان پایتخت صحبت‌هایی به میان آورد. او در این گفت‌وگو تاکید داشت که در قرارداد دوساله‌اش بند فسخ ندارد که مشکلی در آینده از این بابت رخ ندهد. مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

* در ابتدا در مورد حضورت در باشگاه استقلال و استقبال هواداران صحبت کن.

حس فوق‌العاده‌ای دارم چون هواداران خیلی به من لطف داشتند و به من تبریک گفتند. این باعث خوشحالی من است که به یک تیم بزرگ و ریشه‌دار آمده‌ام. امیدوارم بتوانم خودم را ثابت کنم و عملکرد خوبی داشته باشم. من چند پیشنهاد داشتم اما دوست داشتم به استقلال بیایم و به خواسته‌ام رسیدم. امیدوارم به تیم بتوانم کمک کنم و دوباره عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

* نظرت درباره ریکاردو ساپینتو چیست؟

من با مربیان خارجی زیادی کار کرده‌ام. در مورد آقای ساپینتو هم شنیدم که رزومه خوبی در بلژیک و پرتغال دارند. او کارنامه خوبی دارد و امیدوارم بتوانم چیزهای زیادی از این مربی یاد بگیریم.

* پست تو هافبک دفاعی است و در فصل‌ آینده با زبیر نیک‌نفس رقابت خواهی داشت. نظرت در این رابطه چیست؟

من و زبیر هم‌استانی هستیم و فوتبال مساله‌ای است که در اوج رفاقت، باید رقابت داشته باشیم و من تمام تلاش خودم را می‌کنم که جایگاه خودم را در استقلال به دست بیاورم. هر چقدر هم‌پستی‌های تو قوی‌تر باشند، باعث پیشرفت تو خواهند شد و از این موضوع خوشحال هستم.

* آینده خودت را در استقلال چطور می‌بینی؟ خیلی از جوان‌ها دوست دارند از طریق استقلال لژیونر شوند و به تیم‌های دیگر بروند. آیا تو چنین دیدگاهی داری؟

من ۲ سال با استقلال قرارداد بستم و در قرارداد خودم بند فسخ نگذاشتم و دوست دارم ۲ سال به طور کامل در استقلال باشم. من با مدیریت هم صحبت کردم که بتوانم بهترین عملکرد را در تیم داشته باشم و بعد از آن هم شرایط برای تمدید قرارداد به وجود بیاید. یکی از اهداف من این است که بتوانم به تیم ملی بزرگسالان دعوت شوم و تلاش خود را می‌کنم که در این ۲ سال عملکرد خوبی داشته باشم.

* با توجه به شرایط استقلال، این تیم در فصل آینده می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد؟

من حس فوق‌العاده‌ای دارم و هواداران انگیزه بیشتری به من داده‌اند. استقلال قهرمان شده است و نیازی ندارد که بازیکنان خیلی زیادی بگیرد. استقلال با شرایطی که دارد، باز هم شانس اول قهرمانی است. نیازی نیست که هواداران اینقدر نگران باشند. امیدوارم دست به دست هم بدهیم تا دوباره عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر را به دست بیاوریم.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.