تکلیف یکی از اعضای کادرفنی پرسپولیس برای کار هم‌زمان در این باشگاه و تیم ملی مشخص شد.

 مربی سرخ‌پوشان برای کار تیم ملی را انتخاب کرد یا پرسپولیس؟

به گزارش قدس آنلاین،  در جریان رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود که مهرداد خانبان و کریم باقری از تیم پرسپولیس به کادرفنی تیم ملی اضافه شدند و ملی‌پوشان درنهایت توانستند با صعودی مقتدر جواز صدور در جام جهانی قطر را به دست بیاورند. 

بعد از این مسابقات بود که اعلام شد باقری و خانبان باید از بین کار در تیم ملی و پرسپولیس باید یک تیم را انتخاب کنند. به همین دلیل کریم باقری در اردوی اخیر تیم ملی که در قطر برگزار شد شرکت نکرد تا نشان دهد که اولویت او برای کار، پرسپولیس است.

با این همه مهرداد خانبان در اردوی قطر شرکت کرد تا این شائبه به وجود بیاید که او تیم ملی را برای فعالیت انتخاب کرده است اما با دور جدید تمرینات پرسپولیس، خانبان باز هم در تمرینات این تیم حاضر شد تا او با این کار اعلام کند که قصد کار در پرسپولیس را دارد.

با این همه مطلع شدیم که مهرداد خانبان اولویت کار را برای خود پرسپولیس اعلام کرده است و قصد دارد که در کادرفنی یحیی گل‌محمدی بماند اما اگر فدراسیون فوتبال با شرط او برای کار هم‌زمان در پرسپولیس و تیم ملی موافقت کند، او همچنان به کار در تیم ملی ادامه می‌دهد اما اگر قرار باشد بین این دو تیم یک تیم را انتخاب کند، آن وقت خانبان پرسپولیس را انتخاب خواهد کرد.

مهرداد خانبان این روزها همراه پرسپولیس در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد و اگر با کار او به صورت هم‌زمان در هر دو تیم موافقت شود، خانبان در اردوی فیفادی که در شهریور برگزار می‌شود، تیم ملی را همراهی خواهد کرد اما در غیر این صورت حضور او در اردوی جمع ملی‌پوشان منتفی خواهد شد؛ هر چند که باید دید با تغییر و تحولات احتمالی صورت گرفته در کادرفنی تیم ملی، وضعیت مربیان حاضر در این کادر به چه شکل خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.