بسته معرفتی ارتقای توانمندی ارکان هیأت در محرم ۱۴۰۱ در موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» تهیه شد.

بسته‌های کتابی که مداحان و وعاظ باید بخوانند، معرفی شد

به گزارش قدس آنلاین، بسته معرفتی و محتوایی ارتقای توانمندی ارکان هیأت ویژه محرم ۱۴۰۱ در موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» تهیه شده است.

هر مداح، منبری و مدیر هیأت برای اینکه بتواند اولویت‌های زمانه را بشناسد و تأثیر بیشتری روی مخاطبین خود داشته باشد، نیاز به محتوای ارزیابی شده معرفتی و مهارتی دارد. این خلأ وقتی بیشتر احساس می‌شود که هیأت‌ها دغدغه‌مند باشند، اما برای این دغدغه محتوای مناسبی در دسترس نداشته باشند.

امسال نیز مانند سال‌های گذشته جهت بالا بردن سطح معرفتی و مهارتی سخنرانان، مداحان و مدیران هیأت‌های حسینی و نیز برای اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات و هم‌افزایی بیشتر آنان و نیز جریان‌سازی رسانه‌ای حول موضوعات خاص و کلیدی، بسته معرفتی ارتقای توانمندی ارکان هیأت در محرم ۱۴۰۱ با موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» و محتوای تاریخ و مقتل و شعر و نوحه و... تقدیم شده است.

علاقه مندان می‌توانند برای تهیه این بسته عدد ۷۲ را به سامانه ۳۰۰۰۱۵۴۲ ارسال نمایید و یا برای ثبت سفارش به لینک baste.heyat.co مراجعه کنید.

بسته معرفتی و محتوایی ارتقای توانمندی ارکان هیأت ویژه محرم ۱۴۰۱ با ۷۰ درصد تخفیف در اختیار مداحان، سخنرانان و مدیران هیأت‌ها قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.