فرماندار شهرستان قرچک گفت: دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند تا با تبلیغات مسموم و گسترده، جوانان را از مسیر آرمان‌های انقلاب منحرف کنند ولی قطعا نسل جوان ایران اسلامی در ۱۳ آبان عشق و ارادت خود را به نظام ثابت کرده و توطئه شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.

۱۳ آبان تبلور عشق و ارادت جوانان به نظام و مقابله با توطئه دشمنان است

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا فاتحی‌نژاد روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با موضوع برگزاری مراسم راهپیمایی روز دانش‌آموز در محل دفتر امام جمعه قرچک برگزار شد اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام با تمام امکانات، تبلیغات گسترده‌ای را برای انحراف جوانان از مسیر انقلاب و سیاه‌نمایی وضعیت کشور تدارک دیده و باید با روشنگری و بیان حقایق و عمل به جهاد تبیین مد نظر رهبر معظم انقلاب، این توطئه را خنثی کرد.

وی افزود: نسل جوان جامعه باید بداند که انقلاب اسلامی به چه بهای سنگینی به پیروزی رسیده و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی چه دستاوردهای عظیمی نصیب کشور شده است، قطعا کوتاهی در این حوزه موجب می‌شود تا دشمن در توطئه خود به موفقیت دست پیدا کند.

فاتحی‌نژاد با بیان این که ۱۳ آبان فقط مختص دانش‌آموزان نیست اظهارداشت: روز ۱۳ آبان، روز ملی استکبار ستیزی بهترین زمان برای روشنگری حقایق فتنه دشمنان و بیان دستاوردهای نظام است و همه ادارات و نهاده‌ها به ویژه اعضای شورای فرهنگ عمومی موظفند تا با برنامه‌ریزی مناسب و طراحی برنامه‌های متنوع، زمینه برپایی با شکوه راهپیمایی این روز را فراهم کنند.
وی تأکید کرد: برنامه‌های روز دانش‌آموز باید متناسب وشایسته روز ملی مبارزه با استکبار جهانی طراحی و اجرایی شود.

فرماندار قرچک تصریح کرد: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان پیش‌بینی شده و قطعا مردم ایران اسلامی و شهرستان قرچک با حضور پرشور خود، پاسخ دندان شکنی به توطئه دشمنان قسم خورده نظام خواهند داد.

راهپیمایی روز دانش‌آموز روز جمعه ۱۳ آبان ساعت ۱۰صبح از میدان امام خمینی(ره) به سمت مسجد جامع قرچک برگزار می‌شود.

تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت دانش آموزان معترض به دست نظامیان رژیم شاهنشاهی در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که روز دانش آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ عنوان این سه واقعه تاریخی است.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.