رسانه های ضد انقلاب در ادامه پروژه کشته سازی، روایت های متناقضی از نحوه کشته شدن فرشته احمدی مطرح می کنند و تا کنون سه مکان را برای فوت این مرحومه اعلام کردند که نشان از دستپاچه شدن رسانه های معاند در پروژه کشته سازی دارد.

فرشته احمدی را در ۳ جا کُشتند! ؛ از میانه میدان و پشت بام تا ...

به گزارش قدس آنلاین، پروژه کشته سازی در اغتشاشات اخیر یکی از راه‌های مظلوم نمایی ضدانقلاب و معاندین بوده که از همان ابتدای ماجرای فوت مهسا امینی را با حربه‌های مختلف آغاز کرده‌اند و طی مدت اغتشاشات نیز در شهرهای مختلف به دنبال پیاده سازی آن با روش‌های خاص هر منطقه و شهر هستند.

این روش هرچند به دفعات مکرر با شکست مواجه شده، اما به عنوان اقدامی تکراری انجام می‌شود تا در نهایت به تاثیرگذاری در اذهان عمومی برسد و به این ترتیب پروژه‌های ضدانقلاب به نتیجه مطلوب و مدنظر خودشان برسد.

کشته سازی در اغتشاشات شهرستان‌های کُردنشین و جنوبی استان آذربایجان‌غربی نظیربوکان، پیرانشهر و مهاباد نیز جزو همین پروژه‌های ضدانقلاب بوده که در مدت اغتشاشات از آن دریغ نکرده‌اند و از هر فرصتی برای پیاده سازی این روش بهره برده‌اند.

در آخرین مورد این پروژه، ماجرای کشته شدن «فرشته احمدی» در جریان اغتشاشات روز پنجشنبه گذشته شهرستان مهاباد مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفته که با سوءاستفاده از تصاویر دختر خردسال این خانم و گریه‌های دردناک این کودک به دنبال اجرای آن هستند.

اما نکاتی در این موضوع بیش از دیگر موارد به چشم می‌خورد که با اندکی توجه می‌توان به خیالی بودن ماجرای کشته شدن وی در اغتشاشات و نیز دخالت این موضوع در پروژه کشته سازی پی برد.

در همان ساعات ابتدایی درگذشت خانم احمدی و در حالی که اغتشاشات در مقابل اماکن حساس شهرستان مهاباد ادامه داشت، خبر درگذشت خانم احمدی منتشر می‌شود و کانال‌های ضدانقلاب به ویژه شبکه‌های معاند و ضدانقلاب کُردی نسبت به ربط دادن این موضوع به اغتشاشات اقدام می‌کنند و در زیرنویس تمامی پیام‌های خود این گونه می‌آورند که این خانم در جریان اعتراضات (اغتشاشات) شامگاه پنجشنبه به قتل رسیده است.

فرشته احمدی ، زنی که در جریان اغتشاشات مهاباد کشته شد

فرشته احمدی ، زنی که در جریان اغتشاشات مهاباد کشته شد

این رویه انتشار اخبار تا روز شنبه ادامه دارد، تا اینکه به یک‌بار تغییری در روند انتشار اخبار مرتبط با «فرشته احمدی» رخ می‌دهد و محل درگذشت وی را از اعتراضات و میانه میدان به پشت بام منزلش منتقل می‌کنند! در متن‌های منتشر شده در این خصوص، اشاره می‌شود که وی در پشت بام خانه و با شلیک مستقیم کشته شده، غافل از اینکه اغتشاشات نه در پشت بام بلکه در کف خیابان بوده و به طور معمول نیز شلیک گلوله به پشت بام از خیابان امری غیرممکن و ناشدنی است!

اما در این میان، انتشار متنی در BBC فارسی در خصوص درگذشت این خانم در داخل منزل نیز جالب توجه است که این بار اشاره ضدانقلاب به کشته شدن وی در داخل خانه است. در این فیلم و به تعبیر رسانه ملکه، از زبان یکی از نزدیکان وی این گونه مطرح می‌شود که وی در داخل منزل خود، در حالی که کودک در بغل داشته به ضرب گلوله به قتل رسیده است!

ضدانقلاب در ایامی که برخی مناطق کشور دارای شرایط خاص بوده، سعی در سوءاستفاده از شرایط موجود و نیز رسیدن به نیت موذیانه خود در میان مراسمات خانواده متوفیان داشته و همچنان در این مسیر پافشاری می‌کند، غافل از اینکه چنین اقداماتی از نظر عامه مردم نه تنها محوم بلکه مذموم و دلیل روشنی بر دروغگویی و فتنه‌انگیزی آن‌ها است.

منبع: مشرق نیوز

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.