مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی از امروز ۱۷ تا ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای حضور بازدیدکنندگان است.

برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در مشهد

به گزارش قدس خراسان آنلاین، علی جلوه در خصوص برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی اظهار کرد: این نمایشگاه همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی درب و پنجره، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام و سونا، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین ساختمان و سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله‌برقی و تجهیزات جانبی با نام اختصاری نمایشگاه ۲۰۲۲ Bullding Show از امروز در محل نمایشگاه مشهد برگزار می‌شود.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد درباره اهداف برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف آشنایی با جدیدترین دستاوردهای بخش ساختمان، تاسیسات، آسانسور، پله‌برقی و تجهیزات جانبی در سه سالن‌ فردوسی، مفاخر و عطار به مساحت ۱۰ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

وی درباره تعداد کل مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه گفت: تعداد کل مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه ۱۰۴ شرکت بوده که ۴۳ شرکت از خراسان رضوی و ۶۱ شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مرکزیف قزوین، خراسان شمالی، خراسان جنوبی در این نمایشگاه حضور دارند.

جلوه تصریح کرد: مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه در زمینه مصالح و تجهیزات ساختمانی، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، کاشی و سرامیک، ماشین‌آلات بهداشتی، درب و پنجره، فرآورده‌های بتنی، سقف و پوشش‌های سقف و دیوار، عایق‌های حرراتی و کف‌پوش، آسانسور، درب آسانسور، کابین آسانسور، تابلوبرق، ریل و قطعات آسانسور پله‌برقی، موتور پله‌برقی و نقاله فعالیت می‌کنند.

مدیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد درباره برنامه‌های جانبی این نمایشگاه نیز افزود: سمینار آموزشی مدیریت دود و پارکینگ در تاریخ ۱۹ آبان از ساعت ۱۶ الی ۱۹ و سمینار آموزشی ارائه راهکار جدید پایپینگ در ۱۹ آبان از ساعت ۱۹ الی ۲۱ برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.