دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم بدانند باید بین رسانه‌هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آن را می پردازند.

هشدار سرلشکر صفوی به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس/ بین امنیت و رسانه‌هایتان یکی را انتخاب کنید

به گزارش قدس آنلاین، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا صبح امروز در مراسم سالگرد شهادت، سردار حسن طهرانی مقدم طی سخنانی اظهار داشت: آنچه در آینده شاهد آن خواهیم بود از آنچه تا کنون گذشته است متفاوت خواهد بود و البته نظام سلطه با همراهی آمریکا و صهیونیست ها و برخی قبایل صحرا نشین جنوب خلیج فارس از فرهنگ و تمدن ما بی خبر هستند.

وی افزود: در نبرد جدید جبهه استکبار به رهبری آمریکا و جبهه مقاومت با رهبری ایران رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند. آنچه می بینید اقدامات انفعالی دشمن در مقابل ملت ایران است. آنها از ملت ایران شکست در سه عرصه براندازی نظام، جنگ تحمیلی و جبهه منطقه ای خورده اند اما همچنان مشغول توطئه علیه ملت ایران شده اند. البته ما هم در داخل مشکلات و نقاط ضعفی داریم.

سردار صفوی ادامه داد: آنها در اغتشاشات اخیر از همه جاسوسان و فاسدان داخلی هم استفاده کردند اما با رهبری حکیمانه رهبر انقلاب ملت ایران این فتنه را هم درهم شکست. ما و جبهه مقاومت با هوشمندی و صبر حکیمانه به لطف خدا بر جبهه استکبار پیروز خواهیم شد.

مشاور فرمانده کل قوا تصریح کرد: دشمنان ما بدانند ملت از تن ملت مقتدری است و از این بادها نمی لرزد. برخی کشورهای بدبخت حاشیه جنوبی خلیج فارس که حاضر نیستم نام آنها را ببرم بدانند باید بین رسانه‌هایشان و امنیتشان یکی را انتخاب کنند و بدانند اگر در ایران دخالت کنند تاوان آن را می پردازند. به آنها می‌گویم شما کشورهای ضعیفی هستید و بدانید آمریکایی‌ها در موقع خطر از شما حمایت نمی‌کنند همانطور که از شاه ایران حمایت نکردند؛ ایران یک کشور بزرگ و مقتدر است و انشا الله ملت ایران با کار آمدی بر همه مشکلات فائق خواهد آمد.

مشاور فرمانده کل قوا با بیان اینکه ما در دوران دفاع مقدس نیروهای نخبه فراوانی داشتیم گفت: دو نمونه از این نخبگان شهید حسن باقری به عنوان بنیانگذار اطلاعات عملیات سپاه و شهید حسن طهرانی مقدم به عنوان پایه گذاری موشکی سپاه بودند.

وی تصریح کرد: عملکرد ما محصول تفکر ما است لذا جنگ شناختی هم دقیقا در همین حوزه و روی ادراک و اطلاعات قلب و ذهن افراد تاثیر می‌گذارد. امروز بسیاری از جوانان با بسیاری از مولفه‌های قدرت ملی آشنا نیستند و در فضای مجازی زندگی می‌کنند و با واقعیت ها آشنا نیستند.

سردار صفوی گفت: شهید طهرانی مقدم از اوایل دفاع مقدس وارد جبهه شد و در سال ۶۰ برای تمام خمپاره اندازهها در عملیات طریق القدس مرکز تطبیق آتش ایجاد کرد. شهید طهرانی مقدم در سال ۶۱ توپخانه سپاه را تاسیس کرد و در ادامه هم دانشکده توپخانه و مرکز تعمیر و نگهداری برای آن ایجاد کرد.

وی ادامه داد: در سال ۶۳ شهید طهرانی مقدم قدرت موشکی سپاه را بنیان نهاد و الان اگر تبدیل به یک قدرت موشکی بالستیک شده‌ایم حاصل همین تلاش‌ها ‌و مجاهدت‌ها است. امروز همچنین در حوزه پهپادی تبدیل به یک قدرت جهانی شده‌ایم بطوری‌که دشمن هم به این قدرت ما معترف است. سپاه و وزارت دفاع امروز جزو سازندگان پهپاد و صادر کنندگان آن هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.