۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
کد خبر: 828386

حدادی مشاور رئیس سازمان بورس گفت: در خردادماه شورای‌عالی بورس، سازمان بورس را مکلف کرد تمهیداتی برای برگزاری مجامع شرکت‌های مذکور بیندیشد.

سود سهام عدالت چقدر افزایش پیدا کرد؟

به گزارش قدس آنلاین پیمان حدادی مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت در مورد آخرین وضعیت بازگشایی نمادهای سرمایه‌گذاری استانی اظهار کرد: در خردادماه شورای‌عالی بورس، سازمان بورس را مکلف کرد تمهیداتی برای برگزاری مجامع شرکت‌های مذکور بیندیشد. سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی هم مقدمات برگزاری مجامع را انجام دادند و اکنون آمادگی برگزاری هستند.

حدادی در ادامه تصریح کرد: اما نهادی که باید در نهایت مجوز برگزاری یا بازگشایی نمادها را صادر کند شورای‌عالی بورس است که تاکنون این اقدام را انجام نداده است. امیدواریم این موضوع تا ماه آینده به جمع بندی برسد.

وی افزود: این‌که مشمولانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده بودند بتوانند اقدام به فروش سهام خود کنند هم به تصمیم شورای‌عالی بورس بستگی دارد.

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت در مورد سود سال ۱۴۰۰ این سهام نیز گفت: میزان سود سال ۱۴۰۰ دو برابر سال ۱۳۹۹ خواهد بود و نخستین مرحله آن در پایان آذرماه پرداخت می‌شود.

منبع: برنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.