منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین واقع در غرب این شهر ۲ فلسطینی شهید و ۲ تن دیگر زخمی شدند.

یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین/ شهادت ۲ جوان فلسطینی

به گزارش قدس آنلاین، منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین واقع در غرب این شهر ۲ فلسطینی شهید و ۲ تن دیگر زخمی شدند. نظامیان صهیونیست بامداد پنجشنبه به اردوگاه جنین یورش بردند.

بر اساس این گزارش، در پی یورش نظامیان صهیونیست به این اردوگاه، درگیری مسلحانه‌ای بین آن‌ها و نیروهای مقاومت فلسطینی روی داده است.

این گزارش می‌افزاید، در درگیری بین نظامیان صهیونیست و نیروهای مقاومت فلسطین، «محمد السعدی» و «نعیم الزبیدی» ۲ جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها شهید و ۲ تن دیگر زخمی شدند.

همزمان گردان جنین نیروهای مقاومت فلسطین اعلام کرد، در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین، این نیروها خودروهای زرهی صهیونیست‌ها را به گلوله بستند و به سمت آن بسته‌های انفجار پرتاب کردند.

از سوی دیگر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد، جنایت یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین که منجر به شهادت ۲ جوان فلسطینی شد، بی پاسخ نخواهد ماند.

در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن عملیات ضد صهیونیستی در طول ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است؛ به گونه‌ای که سران سیاسی و نهادهای نظامی و امنیتی این رژیم به ناتوانی خود در مقابله با این عملیات‌ها اذغان کرده و درباره گسترش آن هشدار می‌دهند.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند، ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آن‌ها گرفته است.

منبع: دانشجو

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.