جنبش حماس در واکنش به شهادت دو فلسطینی در یورش سربازان اسرائیلی به اردوگاه جنین، هشدار داد، مقاومت راه مناسبی را برای پاسخ به این جنایت اسرائیل پیدا خواهد کرد.

حماس: رژیم صهیونیستی تاوان جنایت خود در جنین را خواهد داد

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از خبرگزاری صفا فلسطین، اسماعیل رضوان، از رهبران جنبش حماس امروز (پنج‌شنبه) اظهار کرد: مقاومت راه مناسبی را برای پاسخ به این جنایت رژیم صهیونیستی و به شهادت رساندن دو تن از نیروهای مقاومت در جنین خواهد یافت.

این رهبر حماس تاکید کرد: خون شهدا هرگز به هدر نخواهد رفت و عاملی برای تشدید مقاومت و درگیری با اشغالگران خواهد بود و تروری که در جنین انجام شد، هرگز بدون مجازات نخواهد ماند.

اسماعیل رضوان در ادامه نیز ضمن ادای احترام به روح دو شهید اخیر اردوگاه جنین، نیروهای مقاومت در این اردوگاه را که از قدس، مسجد الاقصی و تمامی فلسطین دفاع می‌کنند، تحسین کرد و ملت فلسطین را به تشدید درگیری‌ و مقابله با اشغالگران دعوت کرد.

وی در پایان نیز تاکید کرد: حماس هرگز اجازه ایجاد تغییری در مسجد الاقصی و ادامه یافتن جنایات و نقض‌های رژیم اشغالگر را نخواهد داد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه این جنایت بی‌پاسخ نخواهد ماند، اعلام کرد، دشمن صهیونیستی تاوان جنایات خود را خواهد داد و گردان جنین به برکت این خون‌های پاک به وظیفه مقدس خود در دفاع از سرزمین و مقدسات فلسطین ادامه خواهد داد.

جبهه مردمی آزادسازی فلسطین نیز تاکید کرد، جنایات رژیم اشغالگر قدرت مقاومت را افزایش خواهد داد.

جنبش مجاهدین فلسطین همچنین تاکید کرد: سیاست ناامیدکننده‌ای که دشمن با ترور فرماندهان مقاومت در کرانه باختری در پیش گرفته، هرگز نیروهای مقاومت را از ادامه این راه منصرف نخواهد کرد بلکه بر قدرت و مقاومت آنها و مردم فلسطین در برابر جنایات و ظلم‌های این رژیم اشغالگر و غاصب خواهد افزود.

جنبش آزادگان فلسطین نیز در بیانیه‌ای با تاکید بر استمرار مقاومت تا پیروزی، اعلام کرد، تشدید جنایات اسرائیل علیه ساکنان کرانه باختری چهره واقعی این رژیم اشغالگر را نمایان می‌کند و ما از تمامی نیروهای انقلابی و مقاومت می‌خواهیم درگیری‌ها با اشغالگران را تشدید کرده و انتقام خون شهدا را بگیرند.

در پی یورش بامداد امروز (پنج‌شنبه) سربازان اسرائیلی به اردوگاه جنین و تیراندازی در این اردوگاه، دو جوان فلسطینی به نام‌های نعیم جمال الزبیدی ۲۷ ساله و محمد ایمن السعدی ۲۶ ساله به شهادت رسیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.