شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵

حماس: با قتل‌عام اردوگاه «الشاطئ» میزان عجز و شکست اشغالگران نمایان شد

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که قتل‌عام در اردوگاه الشاطئ میزان عجز و شکست رژیم صهیونیستی را نمایان ساخت.

هنیه

قدس آنلاین: «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، امروز (شنبه - ۱۵ می) تصریح کرد که قتل عام اشغالگران در اردوگاه « الشاطئ» بیانگر عجز و شکست آنها است.

وی افزود: «این قتل‌عام بیانگر میزان بن‌بستی است که اشغالگران در حال تجربه آن در مقابل عظمت مقاومت و شگفتی‌آفرینی مردان وفادار به آن هستند. ما [رژیم] اشغالگر بی‌رحم را مسئول کامل هدف قرار دادن شهروندان و غیرنظامیان می‌دانیم و تاکید می‌کنیم که مقاومت به دفاع از ملت مغرور فلسطین ادامه خواهد داد و بر دشمن پیروز خواهد شد.»

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز یک منزل را در غرب شهر غزه بمباران کردند. صهیونیستها بدون هشدار قبلی، منزل متعلق به خانواده یک غیر نظامی به نام «ابوحطب» واقع در اردوگاه پناهجویان «الشاطی» را بمباران کردند و در جریان این حملات دو زن و پنج کودک به شهادت رسیدند. نیروهای امدادرسانی، پیکرهای این شهدا را از میان آوار منزل ویران شده، خارج کردند.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

سازمان دفاع مدنی در غزه، شمار شهدای فلسطینی از آغاز حملات و بمباران‌های رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نواز غزه تا صبح امروز (شنبه - ۱۵ می)، را ۱۳۹ نفر از جمله ۳۹ کودک و ۲۲ زن اعلام کرد.

«ابوحمزه» سخنگوی نظامی گروه سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین  در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی به حمله زمینی علیه غزه تاکید کرد که نبرد زمینی کوتاه‌ترین راه برای رسیدن مقاومت به پیروزی است و در این نبرد سرنوشت نظامیان صهیونیستی جز کشته یا اسیر شدن نخواهد بود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

نظر شما