احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: تا زمانی که اشغالگری از سوی رژیم صهیونیستی ادامه داشته باشد، جهاد و مبارزه ادامه خواهد داشت و این وصیت شهدای ماست.

جهاد اسلامی: مهار مقاومت در کرانه‌باختری توهمی بیش نیست

به گزارش قدس آنلاین، احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز پنج شنبه در گفتگو با شبکه المسیره تاکید کرد: تا زمانی که اشغالگری از سوی رژیم صهیونیستی ادامه داشته باشد، جهاد و مبارزه ادامه خواهد داشت و این وصیت شهدای فلسطینی به ویژه دو شهید امروز «محمد السعدی» و «نعیم الزبیدی» است.

وی افزود: دشمن صهیونیستی فکر می‌کند زمانی که یکی از فرماندهان ما را ترور می‌کند، مقاومت را پایان می‌دهد، این در حالی است که آنها در توهم بسر می‌برند، چون با شهادت فلسطینی‌ها شعله‌های انتقام بیش از گذشته زبانه می‌کشد.

المدلل با اشاره به مراسم تشییع پیکر شهدای فلسطینی که امروز در جنین برگزار شد، افزود: با هر اقدامی در زمینه ترور مبارزان مقاومت از سوی رژیم صهیونیستی، شاهد هستیم که مردم حول مقاومت به طور یکپارچه قرار گرفته و از آن حمایت بیشتری می‌کنند.

وی افزود: کرانه باختری و قدس در مرکز پروژه ملی فلسطینیان قرار دارد و با توجه به اهمیت منطقه کرانه باختری، رژیم صهیونیستی سعی دارد مقاومت در این منطقه را خاموش سازد که البته در تحقق این هدف شکست خواهند خورد.

گفتنی است بامداد امروز پنج شنبه همزمان با یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین (شمال کرانه باختری) مبارزان مقاومت وارد درگیری مسلحانه با آنها شدند. در پی این درگیری‌های شدید «محمد ایمن السعدی» (۲۶ ساله) از فرماندهان گردان جنین و «نعیم جمال زبیدی» (۲۷ ساله) از اعضای این گردان به شهادت رسیدند. بنابر اعلام منابع فلسطینی تنها در ۷۲ ساعت اخیر، رژیم صهیونیستی ۹ فلسطینی را به شهادت رسانده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.