مدت زمان استراحت بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال استقلال مشخص شد.

مدت مرخصی ساپینتو به ملی پوشان استقلال/ آخرین وضعیت مهری و غلامی

به گزارش قدس آنلاین، تمرینات تیم فوتبال استقلال پس از یک روز استراحت امروز از سر گرفته شد و بازیکنان برنامه‌های کادرفنی را مرور کردند.

عارف غلامی که در جربان بازی دوستانه مقابل هوادار دچار درد در ناحیه همسترینگ و مصدوم شد، در تمرین امروز غایب بود. مدافع آبی‌ها چندروزی برنامه‌های فیزیوتراپی را پشت سر می‌گذارد و پس از رسیدن به آمادگی لازم، به تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

سعید مهری نیز که به دلیل احساس درد در ناحیه زانو در بازی با هوادار شرکت نکرد، به فیزیوتراپی مشغول است. مهری امروز نیز با لباس شخصی در تمرین آبی‌ها حضور یافت اما مشکل خاصی ندارد و به احتمال زیاد تا سه روز آینده به تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

سبحان خاقانی پس از پایان دوران مصدومیت و پشت سرگذاشتن روند درمانی، تمرینات انفرادی را انجام می‌دهد.

سید حسین حسینی، روزبه چشمی و ابوالفضل جلالی، سه ملی پوش استقلال هستند که پس از مسابقات جام جهانی، ۵-۴ روز از ساپینتو مرخصی گرفته‌اند و قرار است تا اواسط هفته پیش رو به تمرینات تیم اضافه شوند.

با منتفی شدن اردوی خارجی تیم استقلال، مسئولان این تیم قصد دارند با نظر ساپینتو ۳-۲ بازی تدارکاتی در تهران را برای آمادگی هرچه بهتر بازیکنان فراهم کنند که تصمیم گیری در مورد زمان و حریفان، هنوز در دست بررسی است.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.