مدیرکل هواشناسی البرز گفت: تا انتهای هفته در استان به ویژه در ارتفاعات آسمان تمام ابری و مه آلود همراه با بارش ساعتی برف خواهد بود.

ارتفاعات البرز برفی می‌شود

به گزارش قدس آنلاین آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از نفوذ کم فشار سطح زمین از عصر فردا سه‌شنبه به منطقه البرز مرکزی است.

وی ادامه داد: به موجب آن تا انتهای هفته در استان به ویژه ارتفاعات آسمان تمام ابری و مه آلود همراه با بارش ساعتی برف خواهد بود، در شهرهای استان نیز همچنان حضور آلاینده‌ها و بارش‌های پراکنده و ضعیف باران و برف مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با مه و یخبندان، آلودگی هوا و روند افزایش دما است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۱۰ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۲ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا قسمتی تا ابری و مه آلود، آلودگی هوا و از عصر بارش خفیف و پراکنده ارتفاعات بارش ساعتی برف و باران است.

بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۱۱ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۴ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۶ متر بر ثانیه است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.