فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری فردی که با تیراندازی به ۳۰ باب مغازه باعث تخریب و ایجاد خسارت به آنها شده بود در عملیات ضربتی مأموران این فرماندهی خبر داد.

عامل تیراندازی به ۳۰ مغازه در اصفهان دستگیر شد

به گزارش قدس آنلاین سرهنگ حسین بساطی صبح در جمع اصحاب رسانه با اشاره به در پی وصول شکایت تعدادی از متصدیان واحدهای صنفی یکی از مناطق حاشیه‌ای شهرستان اصفهان مبنی بر اینکه فردی ناشناس در نیمه‌های شب اقدام به تیراندازی به مغازه‌های آنها کرده و باعث تخریب شیشه‌ها و ایجاد خسارت به آنها شده است، اظهار داشت: موضوع در دستور کار ویژه مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در این زمینه گشت‌های ویژه فعال و اقدامات علمی و تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری عامل این تیراندازی‌ها را انجام دادند و سرانجام یکی از واحدهای گشتی حین گشت‌زنی فردی که در حال تیر اندازی به سمت شیشه مغازه‌ها بود را مشاهده و بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: متهم به محض مشاهده مأموران سوار بر یک دستگاه خودروی سواری شده و از محل متواری شد اما با هوشیاری و اقدام سریع مأموران خودرو متوقف و در بازرسی از آن یک قبضه اسلحه شکاری به همراه ۱۷۰ عدد فشنگ مربوطه کشف شد.

وی ادامه داد: متهم پس از انتقال به یگان انتظامی در تحقیقات صورت گرفته به ۳۰ فقره تیراندازی به مغازه و ۲ بانک در منطقه دشتی اصفهان اعتراف کرد.

بساطی با بیان اینکه در بررسی گوشی تلفن همراه متهم مشخص شد وی با شبکه‌های ضد انقلاب و معاند در ارتباط بوده و تحت تأثیر این شبکه‌ها دست به این عمل مجرمانه زده است، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با همه توان و تلاش در خدمت امنیت و آرامش شهروندان است و اجازه نخواهد داد عده‌ای با مخدوش کردن این امنیت، موجبات نارضایتی مردم را فراهم کنند.

منبع: افکار نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.