۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
کد خبر: 836345

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال گفت:‌ حکم بازنشستگی داورزنی از مجاری اداری صادر شده اما این موضوع جدا از ریاست او بر یک فدراسیون ورزشی است.

داورزنی به کارش ادامه خواهد داد

به گزارش قدس آنلاین، محمود افشاردوست در مورد مصوبات هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در مورد بازنشستگی محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون اظهار داشت: در مورد بازنشستگی افراد، سیستم اداری و قوانین زیادی وجود دارد که مسئولان می‌توانند از این قوانین استفاده کنند اما در مورد مدیران ورزشی، قوانین بازنشستگی فدراسیون‌ها هم وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ادامه داد: به اعتقاد من در مورد ادامه کار داورزنی در فدراسیون والیبال، مشکلی وجود نخواهد داشت. حکم بازنشستگی داورزنی از مجاری اداری صادر شده است اما این موضوع، جدا از ریاست او بر یک فدراسیون ورزشی است.

افشاردوست در مورد زمان برگزاری مجمع فدراسیون والیبال گفت:‌ برگزاری مجمع از نظر قانونی و اجرایی، حدود یک ماه زمان می‌برد و من امیدوارم در این مدت، وزارت ورزش، تصمیم مناسبی برای فدراسیون بگیرد.

مربی پیشین تیم ملی در پایان گفت: وزارت ورزش در مورد حکم داورزنی، تصمیم‌گیرنده است اما همان‌طور که گفتم؛ داورزنی به کارش ادامه خواهد داد.

بنا به این گزارش، در پایان جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون والیبال، اعضا با استناد به اساسنامه مصوب فدراسیون جهانی، خواستار ادامه فعالیت داورزنی در فدارسیون والیبال تا برگزاری مجمع و تعیین تکلیف سرپرستی و ریاست فدراسیون شدند و درخواست برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال به منظور بررسی موضوع و تطبیق با اساسنامه در کوتاه‌ترین زمان ممکن مصوب شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.