وزیر ورزش و جوانان گفت: جام جهانی قطر فرصتی بود که با تعامل‌های صورت‌گرفته به درستی قدرش را دانستیم.

جام جهانی قطر فرصتی بود که به درستی قدرش را دانستیم

به گزارش قدس آنلاین، حمید سجادی در مورد اظهارات اخیر مهدی تاج مبنی بر اینکه به خودم نمره قبولی می‌دهم و آیا با توجه به اتفاقاتی که در جام جهانی رقم خورد شما هم چنین نظری در باره عملکرد فدراسیون فوتبال دارید، اظهار داشت: صحبت‌های تاج را نشنیده‌ام، من یک معلم هستم. من یک معلم هستم،‌ اگر بخواهیم معلمی را در نظر بگیریم، اکنون نمره دادن ور افتاده و شاخص‌هایی مثل خیلی عالی، خوب، متوسط، بد و... را در نظر می‌گیرند. اصطلاحا ما به دانشجویانمان می‌گوییم به مقیاس 5 ارزشی بروید. من موافق نمره دادن و اینها نیستم.

وی افزود: خودمان را کنار بگذاریم، هر کاری کردیم وظیفه بود. وزارت ورزش و جوانان، ارشاد، میراث فرهنگی، و گردشگری، امور خارجه، اقتصاد و دارایی، وزارت راه، و خیلی از نهادهای دیگر کشور زحمت کشیدند و من دست آنها را به گرمی می‌فشارم. در کمال توضع و صمیمانه از همکاران خوبم در دولت و ستادی که ریاست مخبر برای جام جهانی تشکیل شده بود، و حمایت‌های رئیسی تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور اعلام کرده بود از ظرفیت برگزاری رویداد جام جهانی نهایت استفاده را بکنید، نهایت همکاری را داشته باشید و به نحو احسن تعامل کنید. واقعیت این است باید ببینیم جام جهانی بعدی که بیخ گوش ایران برگزار می‌شود، چند سال دیگر است. دیگر نمی‌توان تا چند دوره دیگر مثل جام جهانی قطر صبح به این کشور برویم و شب بازگردیم. کدام دوره بعدی قرار است نزدیک ایران برگزار شود؟ فرصتی بود که به درستی قدرش را می‌دانستیم و از رئیسی نیز که از چند ماه قبل این تذکر را به ما داده بود که متوجه این ظرفیت و تعامل باشیم تشکر می‌کنم. برخی از همکاری‌های ما پس از جام جهانی دوباره شروع می‌شود. هر کاری انجام دادیم به خاطر مردم و تیم ملی وظیفه‌مان بود. به سهم خودم از این تعامل و کار تیمی قدردان هستم.

سجادی عنوان کرد: در کنار این اتفاقات مسائل دیگری هم رقم خورد؛ مثل همکاری‌هایی که فدراسیون فوتبال داشت و زحماتی که کشید. چند هفته پس از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون، فرصت برای جام جهانی بود؟ او چقدر برای پیاده کردن یک برنامه مطلوب فرصت داشت و چقدر زمان داشت تا کادر فنی جدیدی بیاورد؟ کادر فنی جدید چقدر برای کار کردن با تیم ملی زمان داشت؟ اگر قرار باشد من از طرف تاج اظهارنظر کنم کار درستی نیست، اما وظیفه دارم به عنوان خادم ورزش و جوانان از همه همکارانم در فدراسیون فوتبال، کادر فنی، مدیریتی، رئیس، تک تک اعضای هیات رئیسه تشکر کنم.

وی ادامه داد: آنچه ما دیدیم نهایت تلاش خود را انجام دادند. آنچه باید برنامه‌ریزی کرده، اهتمام به خرج بدهند و... انجام شد، اما در جریان آنچه که تاج گفته نیستم. به عنوان خادم ورزش و جوانان مجدد تاکید می‌کنم وظیفه دارم از زحمات فدراسیون فوتبال به ویژه کادر فنی تشکر کنم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیش رو بودن جام ملت‌های آسیا، توضیح داد: باید برنامه‌ریزی کنیم و زمان را از دست ندهیم تا حضور موفق در این رقابت‌ها داشته باشیم. از طرفی بازی‌های آسیایی پیش روی ورزش کشور است. امیدوارم تیم المپیک‌مان را هم به سامان خوبی برسانیم. ادامه لیگ برتر را همه پیش رو داریم. امیدوارم مانند دربی که شب گذشته برگزار شد، یا دیدار ملوان و سپاهان بازی‌های خوبی در ادامه لیگ شاهد باشیم. گزارش‌های خوبی دریافت کردیم. تازه جام جهانی تمام شده و شاخص‌های فوتبال روز دنیا ‌و اتفاقاتش را دیده‌ایم.

سجادی گفت: امیدوارم جام جهانی روی ورزشکاران ما تأثیر بگذارد تا روح فوتبال، کیفیت زمین چمن، نور ورزشگاه، بازی تیم‌ها و داوری ما برای آینده فوتبال خوب باشد. امیدوارم جام جهانی مبنا و پایه خوبی برای تصمیماتی باشد که در آینده نزدیک برای فوتبال کشور، تیم ملی و کادر فنی می‌گیرند. امیدوارم در دو سال باقیمانده تا المپیک زمان خوبی برای فوتبال باشد تا خوبی‌ها را بیشتر ببینیم.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.