رئیس فدراسیون فوتبال گفت: رفع تعلیق کمیته مجوز حرفه‌ای خبر خوبی است اما مسئولیت ما را فوق‌العاده بیشتر می‌کند.

تاج: این بار سندسازی کنیم، محروم می‌شویم

به گزارش قدس آنلاین، مهدی تاج در حاشیه بازدید از نخستین زمین چمن هیبریدی در جزیره کیش درباره رفع تعلیق رسمی کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، اظهار داشت: این موضوع را ما قبلا اعلام کرده بودیم اما کنفدراسیون آن زمان به صورت رسمی اعلام نکرده بود.خوشبختانه نیم ساعت پیش، AFC به صورت رسمی رفع تعلیق کمیته صدور مجوز ایران VH به شکل رسمی اعلام کرد.

وی ادامه داد: این یک خبر خوب برای فوتبال کشور است.از ابتدا به دنبال تحقق آن بودیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. بحث دیگر در این موضوع که در اطلاعیه کنفدراسیون نیامده، این است که اگر این بار فدراسیون فوتبال مثل قبل مشمول سندسازی برای باشگاهها در بحث صدور مجوز شود، این بار خود فدراسیون فوتبال تعلیق می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در آن شرایط فدراسیون دیگر نمی تواند هیچ فعالیت بین المللی داشته باشد. خبر رفع تعلیق امروز، خبر خوبی بود اما در عین حال مسولیت فدراسیون فوتبال را از امروز فوق العاده بیشتر می کند که در اعطا صدور مجوز حرفه ای باشگاهها خیلی دقت کند تا خدای ناکرده اتفاقی رخ ندهد. اعضای کمیته بدوی و استیناف اعلام شده اند و آنها باید حواس شان جمع باشد تا این اتفاق درست و صحیح رخ دهد.

منبع: مشرق نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.