جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت :دشمنی‌ها در این چند سال افزایش داشته و دشمن خباثت‌های زیادی را علیه نظام و مردم به خرج داده، اما مردم همیشه بصیرتشان را نشان داده‌اند و در جبهه حق انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند.

سردار فدوی: علیرغم خباثت‌های دشمنان، مردم در جبهه حق انقلاب حضور پیدا کردند

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس در تهران با تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: حرکت امروز مردم در کشور و حضورشان در تشییع پیکرهای پاک شهدا را طی ۴۴ سال گذشته هم داشتیم که همگی نشان می‌دهد مردم طی این چهار دهه همچنان پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

وی افزود: دشمنی‌ها در این چند سال افزایش داشته و دشمن خباثت‌های زیادی به خرج داده، اما مردم همیشه بصیرتشان را نشان داده‌اند و در جبهه حق انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند. وقتی جلوه‌ای از روال حق به میدان می‌آید و شهدایی که با پای خودشان به دنبال اهداف انقلاب اسلامی ایستادند، مردم به پا می‌خیزند و یکی از جلوه‌های حضور مردم در جبهه حق، در مراسم تشییع شهداست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه مردم در عمل ثابت کردند در جبهه حق هستند و هیچگاه مرعوب جبهه باطل نشدن ادامه داد: مردم تشخیص می دهند این صحنه باید صحنه حضور باشد و بیش از چهار دهه هست که این روال ادامه دارد. همواره وعده خدا حق است و در وعده خدا تخلفی نیست. حزب خدا همیشه پیروز است و جبهه باطل یک بار هم پیروز نیست.

فدوی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و اینکه جنگ تحمیلی یک گنجینه است گفت: دفاع مقدس هشت سال طول کشید و تعداد زیادی از مردم این توفیق را پیدا کردند تا در جبهه حق علیه باطل مبارزه کنند، در حالی که هر زمان هم امکان داشت شهید شوند ولی میلیون‌ها نفر آمدند و قریب به ۲۰۰ هزار نفر شهید شدند و این بالاترین صحنه‌ای از ایستادگی مردم پای جبهه حق است.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.