۸ تیر

دبیرخانه جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی از فرصت یک هفته ای پایانی برای ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

روزهای پایانی ارسال آثار به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی

به گزارش قدس آنلاین، اولین جشنواره ملّی هنری بانوی ایرانی با هدف بیان توانمندیهای بانوان، نشان دادن جایگاه واقعی بانوان ایرانی، نشان دادن بانوان به عنوان سرمایه انسانی، ارائه الگو به نسل جوان به خصوص دختران، شناسایی و حمایت از هنرمندان مستعد و فعال در حوزه بانوان و نمایش دستاوردهای هنری آنان و شناساندن بانوان پیشران در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی ،سیاسی، اقتصادی ، ورزشی و... برگزار می‌شود.

علاقمندان و هنرمندان فعال در رشته‌های عکاسی، نقاشی، گرافیک (پوستر و تایپوگرافی)، بخش فیلم کوتاه(مستند، داستانی، انیمیشن) و بخش ویدئویی(موشن‌گرافیک، ویدئو آرت، موزیک ویدئو) می‌توانند آثار خود را تا ۱۶ دی ماه به آدرس سایت جشنواره ib1401.ddns.net ارسال کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۰۳۶۷۸۴ تماس حاصل کنند.

آثار براساس محورهای تعیین شده جشنواره مانند بانوان و خانواده، بانوان و تلاش برای صلح، بانوان و هویت‌سازی، بانوان و کارآفرینی، توانمندی بانوان و کسب مهارت، بانوان و مقاومت، بانوان و پیشرفت علوم، فرهنگ وهنر، بانوان و اشاعه امید و عشق، بانوان و سبک زندگی، نقش رسانه ای بانوان و بانوان و حفظ محیط زیست باشد و از برگزیدگان در رویدادی ملی تقدیر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.