مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب‌آهن دفاعی بازی نمی‌کند و ما در بازی رفت که با این تیم بازی کردیم، آن‌ها هجومی بودند و بازی سختی خواهیم داشت.

باقری: ذوب‌آهن دفاعی بازی نمی‌کند/ فوتبال بدون تماشاگر لذتی ندارد

به گزارش قدس آنلاین کریم باقری در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

مهدی تارتار تیم خوبی آماده کرده است و ما فردا با این تیم بازی سختی خواهیم داشت. روی این تیم در این چند روز کار کردیم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را می‌دانیم. همیشه بازی‌های خوبی با این تیم داشتیم و امیدوارم فردا سه امتیاز بازی را بگیریم.

ذوب‌آهن دفاعی بازی نمی‌کند، در بازی رفت که با این تیم بازی کردیم، آن‌ها هجومی بودند. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم. امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم برنده از بازی بیرون بیاییم.

جدایی سیامک نعمتی هنوز صددرصد نشده، اما حامد پاکدل از ما جدا شد. شاید وی در این مدت کم بازی کرد، اما زحمات زیادی کشید. از طرف مجموعه پرسپولیس برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

دیاباته و عیسی آل‌کثیر کنار ما خواهند بود و در صورت صلاحدید سرمربی تیم بازی خواهند کرد.

باشگاه به دنبال یک مهاجم خارجی است، اما هنوز این مهاجم پیدا نشده و امیدوارم که به زودی این اتفاق رخ بدهد تا از یک بازیکن خوب خارجی استفاده کنیم. حضور بشار رسن در پرسپولیس صحت ندارد.

زمانی که ما بازی می‌کردیم در زمین اشتباهاتی داشتیم و داوران هم اشتباه می‌کنند، اما نباید همه چیز را گردن داور بیندازیم. امیدوارم که از وی‌ای‌آر استفاده شود، اما تا حالا به خاطر بودجه این اتفاق رخ نداده است. امیدوارم هر چه سریع‌تر وی‌ای‌آر به فوتبال ما اضافه شود تا هم داوران از آن استفاده کنند و همه اینکه تیم‌ها ضرر نکنند.

چند وقتی است که این اتفاق رخ داده و فوتبال بدون تماشاگر شده، اما فوتبال بدون تماشاگر لذتی ندارد. در این شرایط چه نتیجه بگیریم چه نگیریم لذتی ندارد چرا که فوتبال بدون تماشاگر مزه نمی‌دهد.

اظهار نظر درباره شرایط تیم ملی در دوران دراگان اسکوچیچ و عملکرد تیم ملی در جام جهانی کهنه شده است. من هم مثل بقیه بازی‌ها را دیدم و نظر خاصی ندارم. اگر اسکوچیچ می‌توانست عملکردی داشته باشد هم دیگر نشد، آن بنده خدا را کنار گذاشتند و یک گروه جدید آوردند. ما هم مثل بقیه بازی‌ها را دیدیم و زیاد درباره تیم ملی صحبت نمی‌کنیم.

هجمه‌هایی به یحیی گل‌محمدی و علی دایی در صدا و سیما صورت گرفته و این اتفاق چند وقت است که تکرار می‌شود. از این دست اتفاقات در صدا و سیما و بسترهای دیگر متاسفانه رقم خورده است و هر کسی که از جایی دلخور است و قهر می‌کند، به فوتبالیست‌ها و به بزرگان فوتبال گیر می‌دهد. دفعه قبل آقای گل‌محمدی بود و دو مرتبه است که به آقای دایی توهین می‌کنند. نمی‌دانم مقصودشان چیست، اما اگر از این‌ها بگذریم بهتر است و نباید خیلی به آن‌ها توجه کنیم. این دوستان به اندازه کافی از طریق آقای گل‌محمدی و آقای دایی و بقیه معروف شده‌اند و ما دیگر توضیح ندهیم بهتر است.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.