مردم برخی روستاهای میامی در پی وقوع زمین‌لرزه امشب ابراز نگرانی می‌کنند؛ اما تیم‌های ارزیاب که در محل حضور دارند، می‌گویند این زلزله تاکنون خسارتی نداشته است.

نگرانی مردم برخی روستاهای میامی در پی وقوع زمین‌لرزه/ تیم‌های ارزیاب در محل حضور دارند

به گزارش قدس آنلاین، پیگیری‌های خبرنگار فارس از مرکز عملیات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در پی وقوع زمین‌لرزه در بخش‌هایی از شهرستان میامی حاکی است که تاکنون چند تماس مبنی بر حس شدن زلزله در روستای محمدآباد سرحداد گزارش و که تیم ارزیاب به محل حادثه اعزام شده است.

بر اساس نتایج به دست آمده در پیگیری‌های خبرنگار فارس، روستاهای جیلان و مزج و کلاته‌خیج توسط دهیاران بررسی میدانی شده است.

زلزله در این مناطق احساس و مقداری سبب رعب و وحشت مردم شده است؛ ولی هیچ‌گونه تماس مردمی با مرکز کنترل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان برقرار نشده است که نیاز به امدادرسانی باشد.

تیم دوم ارزیاب از جمعیت هلال‌احمر شعبه میامی برای بررسی در سطح شهر اعزام شده است.

تیم سوم ارزیاب هم از جمعیت هلال‌احمر شعبه شاهرود برای بررسی در روستای جیلان اعزام شده و تاکنون خسارتی از این زمین‌لرزه دریافت نشده است.

زمین‌لرزه نسبتاً بزرگی امشب حوالی میامی از توابع استان سمنان را لرزاند؛ این زمین‌لرزه در ساعت 19 و 24 دقیقه و 57 ثانیه امشب به وقت محلی با بزرگای 4.1 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین رخ داده است.

این زمین‌لرزه در موقعیت جغرافیایی با عرض شمالی 36.47 درجه و طول شرقی 55.54 درجه ثبت شده است.

این زلزله در عمق 10 کیلومتری زمین و در 31 کیلومتری کلاته‌خیج، 12 کیلومتری میامی و 49کیلومتری بسطام رخ داده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.