پنج‌شنبه(۶ بهمن) در ششمین روز برگزاری جشنواره تئاتر فجر با ۹ اجرای نمایش صحنه‌ای و ۸ اجرای خیابانی میزبان مخاطبان خواهد بود.

جشنواره تئاتر فجر در ششمین روز با چه نمایش‌هایی میزبان مخاطبان خواهد بود؟

به گزارش قدس آنلاین، در ششمین روز برپایی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، این رویداد پنجشنبه ۶ بهمن با اجرای ۶ نمایش صحنه‌ای در بخش مسابقه بزرگ تئاتر ایران، یک نمایش در بخش ویژه، ۲ نمایش در بخش بین‌الملل و ۸ نمایش خیابانی میزبان علاقه‌مندان خود خواهد بود.

به این ترتیب در این روز و در بخش مسابقه بزرگ تئاتر صحنه‌ای ایران نمایش «موکت بر» به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی از رشت در تالار سایه تئاتر شهر ساعت ۱۷ و ۱۹ روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «مردمان مرد» به نویسندگی و کارگردانی ارسلان محبی از زاهدان هم در تالار قشقایی ساعت ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ از مخاطبان خود میزبانی خواهد کرد.

تماشاخانه سنگلج هم در ششمین روز از برپایی جشنواره با نمایش «پهلوان قلیچ» به نویسندگی رضا محمدیان و کارگردانی مشترک رضا محمدیان و حسین قاسمی از پیشوا ساعت ۱۷ و ۲۰ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

همچنین نمایش «کلاه قرمزی» به نویسندگی مسعود بیگلری و امیررضا ملکی و کارگردانی سید محمدرضا مرتضوی از کرج در تالار مولوی ساعت ۱۶ و ۱۹ روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «ممدشاه» هم به نویسندگی محمدرضا امیرخانی و کارگردانی سیدناصر امامی میبیدی از یزد در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌رود.

دیگر اجرای این روز، نمایش «ج مثل جنگ» به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی مسعود کردی از بروجرد است که در تالار حافظ ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ اجرا خواهد شد.

در بخش بین‌الملل نیز نمایش‌های«لومیر» به نویسندگی و کارگردانی تکسما مونوز از اسپانیا در تالار چهارسو تئاترشهر ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ و «مکبث زار» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت کوهی از تهران در تالار اصلی تئاتر شهر در یک نوبت ساعت‌ ۱۷ روی صحنه می‌روند.

همچنین نمایش «دو خاطره خیس» در بخش ویژه جشنواره به نویسندگی اورنگ نارکی و کارگردانی مشترک رحیم قرایی و مسلم نارکی از گچساران در تالار دکتر ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر در دو سئانس در ساعت‌های ۱۷ و ۲۰ از مخاطبان خود میزبانی می‌کند.

اما در بخش نمایش‌های خیابانی جشنواره چهل و یکم تئاتر فجر در این روز نمایش «مام» به نویسندگی و کارگردانی مهدی صالحیار از تبریز ساعت ۱۴:۳۰، نمایش «گسار» به نویسندگی فرامرز غلامیان و کارگردانی مشترک فرامرز غلامیان و عباس مظفری از شاهین شهر ساعت ۱۵، نمایش«بازی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا قاسمی از بناب ساعت ۱۵:۳۰، نمایش«دردسرهای یک موجود موذی» به نویسندگی محسن عالمزاده و کارگردانی مهسا دهقانی از یزد ساعت ۱۶، نمایش«کارت قرمز برای بازیکن خارجی» به نویسندگی مجتبی خلیلی و کارگردانی سید پویا امامی از اصفهان ساعت ۱۶:۳۰، نمایش«آکوستیک مین» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری ساعت ۱۷ و نمایش «دعوت نشده» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران ساعت ۱۸ در پهنه رودکی مقابل تالار وحدت اجرا می‌شوند.

نمایش«فدا نشدن» به نویسندگی محمدرضا جعفری لفوت و کارگردانی میلاد حسین زاده از آستانه اشرفیه نیز ساعت ۱۱ در این روز در ایوان انتظار مترو میدان حضرت ولی عصر«عج» اجرا خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری کوروش زارعی از ۲۵ دی تا یازدهم بهمن‌ در تهران در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.