۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
کد خبر: 852087

برگزاری دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس با یک جمله پر حرف و حدیث از سوی گزارشگر اصفهانی مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفت.

متلک گزارشگر اصفهانی به مرد محبوب استقلال!

به گزارش قدس آنلاین دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در حالی در اصفهان برگزار شد که بینندگان تلویزیونی گزارش این دیدار را از طریق تلویزیون مشاهده می‌کردند.

گزارشگر اصفهانی این دیدار در اوایل این مصاف حساس پس از به تصویر کشیده شدن چهره ژوزه مورایس (سرمربی پرتغالی تیم سپاهان) به تعریف و تمجید از اخلاق و رفتار سرمربی تیم شهرش پرداخت و گفت: «کاش همه مربیان خارجی مثل مورایس خوش اخلاق باشند».

طرفداران تیم استقلال که این هفته ها پس از اتفاقات مربوط به حکم کمیته انضباطی به شدت ریکاردو ساپینتو را مورد تشویق و حمایت خودشان قرار داده و از نتایج اخیر استقلال با این اسم مرد پرتغالی به شدت راضی هستند بلافاصله در فضای مجازی علیه گزارشگر بازی موضع گرفته و حمله شدیدی را علیه گزارشگر بازی آغاز کردند.

هواداران استقلال از این صحبتهای گزارشگر بازی پرسپولیس دلخور بودند و همچنان به حمایت از ساپینتو پرداخته و معتقد بودند نباید کسی به این شکل به سرمربی استقلال بی احترامی کند.

یادآور می‌شود؛ در آخرین حکم کمیته انضباطی ریکاردو ساپینتو با محرومیت ۴ جلسه ای و پرداخت ۱۰ درصد از کل مبلغ قراردادش با استقلال محکوم شده اما باشگاه استقلال نسبت به این رای شکایت کرده است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.