۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
کد خبر: 855686

یکی از رسانه‌های ترکیه مدعی شد سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم کایسری اسپور برای فصل آینده با باشگاه لانس فرانسه به توافق رسیده است.

ملی پوش ایران با تیم فرانسوی به توافق رسید؟

به گزارش قدس آنلاین، سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال ایران پس از سه فصل حضور در تیم ترابوزان اسپور، امسال با عقد قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه رفت. قرارداد حسینی با کایسری در تابستان به پایان می‌رسد و ظاهراً این مدافع ملی پوش ایران قصد دارد در تیم دیگری در اروپا به میدان برود.

نشریه fotospor ترکیه شب گذشته در خبری مدعی شد حسینی ۲۶ ساله با باشگاه لانس در لیگ دسته اول فرانسه به توافق رسیده و فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

لانس در حال حاضر پس از پاری‌سن ژرمن و المپیک مارسی، هم امتیاز با موناکو (۵۱ امتیاز) در رده چهارم جدول لیگ دسته اول فرانسه است و می‌تواند به عنوان سوم و دوم هم دست یابد.

از سوی دیگر بعضی از رسانه‌ها هم از مذاکره باشگاه پاناتینایکوس با حسینی خبر داده‌اند. مدافع تیم ملی ایران با توجه به پایان قراردادش در تابستان با باشگاه کایسری اسپور، به عنوان بازیکن آزاد نقل و انتقال راحت‌تری را انجام خواهد داشت و باید دید در نهایت انتخاب او کدام تیم است.

منبع: مشرق نیوز

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.