مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد از آغاز به کار بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (فروش بهاره) عصر یکشنبه با حضور ۴۷۵ شرکت در نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد.

آغاز به کار نمایشگاه فروش بهاره در مشهد

به گزارش قدس خراسان، سعید صیفی اظهار کرد: اهداف این نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای مصرفی، حذف واسطه های فروش و ارائه مستقیم کالای ایرانی به‌ شهروندان است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد ادامه داد: این نمایشگاه با حضور ۴۷۵ شرکت از استان‌های تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اردبیل، گلستان و قم بر پا شده است.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در سالن های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز محوطه نمایشگاه بین المللی مشهد در مساحت ١٨ هزار متر مربع برگزار می شود.

صیفی با اشاره به زمینه فعالیت مشارکت کنندگان، ادامه داد: پوشاک، کیف، کفش، لوازم خانگی، صنایع دستی، کالای خواب، لوازم خرازی، مواد غذایی، مواد پروتئینی، آجیل، خشکبار، شیرینی و شکلات، مواد شوینده و بهداشتی، میوه و تره بار از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه به شهروندان عرضه می شود.

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد تصریح کرد: بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان نمایشگاه فروش بهاره، از امروز تا ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ در ساعات ۱۶ تا ۲۲ پذیرای مردم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.