اداره کل پشتیبانی و رفاه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: ۴۰۵ مرکز خانه معلم برای میزبانی فرهنگیان در نوروز آماده شده است و پیش بینی می‌شود در نوروز ۱۴۰۲ ستاد اسکان فرهنگیان با رشد ۲۰ درصدی مسافر نوروزی روبرو شود.

آماده سازی ۴۰۵ خانه معلم برای میزبانی فرهنگیان در نوروز

اداره کل پشتیبانی و رفاه وزارت آموزش و پرورش با تشریح برنامه های ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان اعلام کرد برای میزبانی شایسته از فرهنگیان در تعطیلات نوروزی تمهید مقدمات شده است و با بالا بردن ظرفیت ها و بهروری از امکانات موجود با افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش مسافران نوروزی برنامه ریزی شده است.

سامانه پذیرش اسکان موقت نوروزی فرهنگیان از بیستم ویک اسفند ماه در ساعت ۱۵ فعال می باشد و در همین راستا در ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور ستاد استقبال از مسافران نوروزی و فرهنگیان پیش بینی شده است.

ستاد اسکان نوروزی استان ها برای تسهیل و دسترسی آسان مسافران نوروزی به نقاط مختلف استان، بسته های فرهنگی در اختیار فرهنگیان عزیز قرار می دهند تا نسبت به اطلاعات موجود مسافران عزیز برنامه ریزی بهتری داشته باشند.

شایان ذکر است سامانه اسکان فرهنگیان جهت رزرو مراکز خانه معلم و دیگر مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان به آدرس eskan.medu.ir  معرفی شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.