مدیرعامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت گفت: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در بخش موسسات مردم نهاد قرآنی، هر شب از دو اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

رونمایی از ۲ اثر قرآنی هرشب در نمایشگاه بین المللی قرآن

محمد انجم شعاع، با اشاره به برگزاری سی و امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در بخش موسسات مردم نهاد قرآنی، هر شب از دو اثر فاخر رونمایی خواهد شد.

وی افزود: این آثار می تواند در قالب آثار فاخر چندرسانه ای، نرم افزارهای آموزشی و یا تبلیغی قرآنی، آثار مکتوب یا طرح ویژه تایید شده توسط دستگاه های ملی باشد، بنابراین همه موسسات قرآنی می توانند در صورتی که طرحی جهت رونمایی در نمایشگاه قرآن دارند، از طریق ایتا به شماره ۰۹۳۸۵۰۰۴۲۶۸ ارسال نمایند.

مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت تصریح کرد: بدیهی است ظرفیت تمایشگاه قرآن برای معرفی آثار فاخر بهترین ظرفیت است و تلاش مدیریت بخش موسسات مردمی نمایشگاه قرآن بر آن است که در هر یک از این رونمایی‌ها یکی از شخصیت های موثر در رونمایی حضور داشته باشد و پس از معرفی، این آثار بتوانند جای خود را در سبد آموزشی، سبد تبلیغی و ترویجی و سبد قرآنی خانواده‌ها یاز کند و ان فرصت را مغتنم شمرده و از همه موسسات دعوت می‌کنیم که آثار قابل عرضه و رونمایی را معرفی کنند تا برای این نمایشگاه سامان دهی لازم صورت گیرد.

منبع: مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.