وزیر دفاع نیروهای مسلح یمن گفت که نیروهای مسلح اکنون به یک نیروی قدرتمندی تبدیل شده‌اند که از تمام عوامل پایداری و اقتدار مبارزه و مقابله، در نبرد تهاجمی و یا دفاعی برخوردار است.

صنعاء به تل‌آویو: اقدامات بیهوده‌تان در دریای سرخ طولی نمی‌کشد

سرلشکر «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع نیروهای مسلح یمن در جریان بازدید از اردوگاه آموزشی نیروهای ویژه در منطقه پنجم نظامی گفت: نیروهای مسلح یمن شامل نیروی دریایی، زمینی و هوایی در سطوح مختلف تاکتیکی، عملیاتی و راهبردی به یک نیروی قدرتمند تبدیل شده‌اند.

وی افزود: نیروهای مسلح امروز به نیروی قدرتمند و بزرگی تبدیل شده‌اند که از همه عوامل قدرت، ثبات و توانایی رزمی منحصر به فرد چه در نبرد تهاجمی و چه در نبرد دفاعی برخوردار است.

وزیر دفاع نیروهای مسلح یمنی مستقر در صنعاء در ادامه به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اقدامات پوچ آن در دریای سرخ طولانی نخواهد بود و اراده نیروهای مسلح نمی‌تواند مداخلات آن را بپذیرد و این رژیم در زمان مناسب به مفهوم پیام یمنی‌ها پی خواهد برد.

سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن نیز روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی درباره هشت سال مقاومت در برابر دشمن اعلام کرد که نیروهای ارتش یمن توانستند با یاری خداوند و با حمایت مردم در برابر دشمن مقاومت کرده و اهداف آشکار و پنهان دشمن را ناکام بگذارند.

یحیی سریع با تاکید بر افزایش تلاش‌ها جهت آمادگی برای هرگونه تحولی در آینده و افزایش آمادگی جنگی نیروهای یمنی گفت: مخالف هرگونه حضور نظامیان بیگانه در داخل خاک یمن هستیم و تاکید می‌کنیم حضور بیگانگان غیرقانونی و در راستای تلاش‌ها برای اشغال کشور است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.