گودرز حبیبی درباره بازی ایران و روسیه صحبت کرده است

پیشکسوت فوتبال ایران: روسیه با تیم سوم یا حتی محلاتش به میدان آمده بود

به گزارش قدس آنلاین،گودرز حبیبی، پیشکسوت فوتبال ایران درباره بازی دیشب تیم‌های ملی ایران و روسیه که با تساوی یک بر یک پایان یافت گفت:واقعا نمی‌شود تحلیل خاصی از بازی دیشب کرد. روسیه حتی با تیم ۲ خود هم نیامده بود و با تیم سوم یا حتی محلاتش به ایران آمده بود. همیشه این بازی‌های آسان را می‌بریم و در جام‌های مهم وقتی مقابل تیم‌های قدرتمند قرار می‌گیریم، فوتبال بازی کردن یادمان می‌رود.

وی درباره انتخاب قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و شانس موفقیت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ عنوان کرد:بعید می‌دانم که این دوره هم مقام خاصی کسب کنیم. به هر حال آقای قلعه‌نویی انتخاب شده و الآن دیگر نمی‌توانیم حرف بزنیم. وظیفه ما حمایت از تیم ایران است و ما این کار را انجام می‌دهیم. البته ما از تیم ملی حمایت می‌کنیم نه قلعه‌نویی!

حبیبی اضافه کرد:فکر می‌کنم کادر فنی به یک مربی خارجی دنیادیده و باتجربه نیاز داشته باشد. کادرفنی ما تجربه بین‌المللی زیادی ندارد و برای بازی‌های بزرگی چون جام ملت‌های آسیا و حتی دوره بعد جام جهانی، نیاز به یک مربی بین‌المللی روی نیمکت داریم.

این پیشکسوت فوتبال درباره برنامه آماده‌سازی تیم ملی و بازی دوستانه با تیم‌های روسیه و کنیا در این فیفادی گفت:شما عربستان، ژاپن، کره‌جنوبی و حتی ازبکستان را ببینید. این‌ها از مدت‌ها قبل بازی‌های دوستانه خود در فیفادی را برنامه‌ریزی می‌کنند. آن‌ها با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند و حتی اگر هم ببازند، درس‌هایی را فرا می‌گیرند که در جام ملت‌ها به کارشان بیایند. ما هم مثل دوره کی‌روش با تیم‌های ضعیف بازی می‌کنیم و الکی باد می‌شویم و وقت رقابت اصلی که می‌رسد، نمی‌توانیم فوتبال بازی کنیم. این تیم اگر می‌خواهد قهرمان آسیا شود، باید هم ۲ تا اردوی درست و حسابی داشته باشد و هم ۴ دیدار تدارکاتی با تیم‌هایی بازی کند که سرشان به تن‌شان بیارزد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رص ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۵
    ایشان‌درحد‌پیشکسوت‌بودن‌نرسیده‌اند‌وهیچ‌سابقه‌مهم‌مربی‌گری‌ندارد