رئیس مرکز بهداشت ثامن و رئیس کمیته بهداشت و سلامت ستاد خدمات سفر شهرستان مشهد از صدور ۳ هزار و ۷۱۲ اخطار قانونی برای واحدهای صنفی متخلف در نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

حدود ۴ هزار  اخطار قانونی برای واحدهای صنفی در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲

به گزارش قدس خراسان، علی غلامپور با اشاره به آمادگی ایستگاه‌های سلامت برای ارائه خدمات شایسته به زائران و مسافران نوروزی، اظهار کرد: تا روز ششم فروردین ماه، در مجموع ۶ هزار و ۲۸۵ نفر به ایستگاه‌های سلامت مراجعه و از خدمات سلامت در ایام نوروز برخوردار شدند.

رئیس مرکز بهداشت ثامن و رئیس کمیته بهداشت و سلامت ستاد خدمات سفر شهرستان مشهد افزود: ۳هزار و ۷۱۲ اخطار قانونی در این مدت برای واحدهای صنفی متخلف صادر شده که از این میان ۷۴ مورد تخلف در نواحی پنج‌گانه مشهد منجر به پلمپ واحد صنفی و ۷ تن مواد غدایی معدوم شده است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت گزارس‌های مردمی در نظارت هرچه بهتر به فعالیت صنوف مختلف، اضافه کرد: در تعطیلات نوروز امسال در تماس با سامانه ۱۹۰ برقرار شده  و ۸۹۰ مورد شکایت بهداشتی زائران  و مجاوران  رسیدگی شده است.

غلامپور افزود: ۳۲ درصد اشغال بیمارستان ها توسط زائرین بوده است و ۳۶ مرکز دیالیز که مجموعا ۵۷۵ تخت دارد، ۲۷درصد خدمات دیالیز برای زائرین بوده است.

رئیس مرکز بهداشت ثامن و رئیس کمیته بهداشت و سلامت ستاد خدمات سفر شهرستان مشهد اظهار کرد: پایگاه‌های سلامت و بهداشت شهرستان مشهد در نقاط مختلف در ایام نوروز آماده ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی هستند.

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.