رئیس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی خردادماه با هدف برگزاری مسابقات مقدماتی المپیک به عربستان اعزام می‌شود.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عربستان اعزام می شود

به گزارش قدس آنلاین امیرحسین محتشم روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: تیم ملی پس از رقابت‌های مقدماتی المپیکی در تورنمت بلاروس حاضر می‌‍شود و پس از آن نیز در مسابقات جام جهانی امارات حاضر می‎شود.

وی افزود: در مسیر راهیابی به المپیک ۲۰۲۴ پاریس تیم ملی به طور مجدد در رقابت‌های مقدماتی، در مسابقات بالی اندونزی شرکت می‌کند.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از دید کارشناسان فوتبال ساحلی، لیگ برتر به عنوان بهترین اردو برای آمادگی تیم ملی فوتبال ساحلی است که این لیگ بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود.

محتشم ادامه داد: امسال در مجموع سالی پرفشار برای تیم ملی فوتبال ساحلی است که امیداواریم با پوست‌اندازی در تیم ملی که با هدف جوانگرایی و ارتقا سطح کیفی بازیکنان انجام شده بتوانیم دل ملت ایران را شاد کنیم.

وی گفت: تیم ملی ساحلی بسیار با کیفیت و شایسته است و با ایمان و اعتمادی که به بازیکنان داریم بدون تردید در مسابقات جام جهانی روی سکو می‌روند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در اواخر سال گذشته در مسابقات جام ملت های آسیا موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.