استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان( عج)، یکی از باندهای سازمان یافته قاچاق کالا در مرزهای جنوب استان، شناسایی و با همراهی دستگاه قضایی برخوردهای قانونی انجام شد.

انهدام باند سازمان یافته قاچاق کالا در آذربایجان‌غربی / کشف و ضبط ۵۲ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق

 به گزارش قدس آنلاین، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به کشف و ضبط بیش از ۵۰ هزار قلم انواع لوازم خانگی در این محموله بزرگ قاچاق، افزود: ارزش ریالی محموله کشف شده، ۵۲ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با بیان اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در رشد تولید و مهار تورم، اتخاذ تدابیر همه‌جانبه در راستای مبارزه با قاچاق کالا را ضروری دانست.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تولید داخلی به عنوان یکی از مولفه‌های اصلی و اساسی و موتور محرکه پیشرفت اقتصادی مطرح است، هر آنچه برای تقویت این اصل تلاش شود به همان میزان روند دستیابی به توفیقات اقتصادی با سرعت و شتاب فزاینده‌تری همراه خواهد شد.

معتمدیان با قدردانی از مجموعه وزارت اطلاعات، و دیگر دستگاه های متولی در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصریح کرد: کشف و ضبط محموله قاچاق مذکور، در راستای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و در حمایت از تولید داخلی و اشتغال انجام گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.