آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیست نشین عسقلان، نیریم و عین الثالثه در واکنش به حملات گسترده موشکی و راکتی مقاومت به صدا درآمد.

حملات مقاومت و به صدا درآمدن آژیر خطر در اراضی اشغالی

به گزارش قدس آنلاین؛ به نقل از الجزیره، ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی برای پنجمین روز متوالی به تجاوزات نظامی خود علیه نوار غزه ادامه می‌دهد و مقاومت نیز در پاسخ، شهرک‌ها و شهرک‌های اشغالی را با صدها موشک با برد و قابلیت‌های مختلف بمباران می‌کند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در دو شهرک صهیونیست‌نشین «نیریم» و «العین الثالثه» در مجاورت نوار غزه در پی حملات راکتی مقاومت خبر داد. پیش از آن نیز آژیر خطر در واکنش به حملات مقاومت در شهر اشغالی عسقلان و چند شهرک دیگر اطراف غزه به صدا درآمده بود.

این تحولات در حالی است که جنگنده‌های رژیم اشغالگر در تازه‌ترین موج حملات خود به غزه، زمین‌های کشاورزی را در منطقه «بیت حانون» و شرق اردوگاه «البریج» در مرکز نوار غزه هدف حملات خود قرار دادند.

پیشتر نیز این جنگنده‌ها به زمین‌های کشاورزی در اردوگاه «جبالیا» در شمال نوار غزه و همچنین زمین‌هایی در شرق در این منطقه حمله کرده بودند.

همچنین بامداد امروز در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به یک خانه مسکونی در منطقه «الیرموک» در غزه سه فلسطینی زخمی شدند. منابع فلسطینی اعلام کردند که در این حملات، یک خانه نیز در منطقه «الشجاعیه» ویران شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.