۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
کد خبر: 873372

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: برای برگزاری مراسم اختتامیه لیگ برتر دو جام و مدال‌های قهرمانی یکسان طراحی و به کرمان و قائمشهر ارسال شده است.

جام و مدال یکسان برای قهرمانی پرسپولیس و سپاهان

به گزارش قدس آنلاین، هفته سی ام و پایانی لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ فردا پنجشنبه به صورت همزمان در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

پرسپولیس که در صدر جدول قرار دارد، در صورت پیروزی برابر نساجی در قائمشهر، بدون توجه به نتیجه بازی سپاهان قهرمان لیگ می‌شود. سپاهان هم که در انتظار لغزش پرسپولیس است، در کرمان به مصاف تیم مس می‌رود.

سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال با اشاره به برگزاری هفته پایانی لیگ گفت: سازمان لیگ فوتبال ایران در تمام مسابقات فصل جاری همواره تلاش کرده مسابقات را به مطلوب‌ترین شکل ممکن برگزار کند و اکنون در هفته پایانی مسابقات با توجه به حساسیت‌های موجود جهت تعیین تیم قهرمان و دیگر تیم سقوط کننده نیز همین شرایط مهیاست. ضمن اینکه به صورت ویژه نیز ناظران کمیته اخلاق، انضباطی و مسئولان نهادهای ذی ربط مسابقات را زیر نظر گرفته‌اند.

وی افزود: از آنجا که رئیس فدراسیون فوتبال و یکی از مسئولان سازمان لیگ در کنفرانسی مجازی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه آنلاین دارد و به همین دلیل هنوز ترکیب حضور مدیران ارشد فدراسیون و سازمان لیگ در دو شهر کرمان و قائمشهر نهایی نشده است.

مدیر مسابقات تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران آمادگی کامل برای برگزاری جشن قهرمانی یکسان در هردو استان مازندران و کرمان را دارد و دو جام و مدال‌های قهرمانی یکسان تهیه و کرمان و قائمشهر ارسال شده است. همچنین دو سکوی قهرمانی برای هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان طراحی و ساخته شده که در حال ارسال به این دو شهر است.

مهدی در مورد فروش بلیت در مسابقات کرمان و قائمشهر به سایت سازمان لیگ گفت: مدیریت فروش و توزیع بلیت مسابقات به طور کامل برعهده هیات فوتبال استان و باشگاه میزبان است و تعیین تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، تعداد بلیت‌های قابل فروش و نحوه تقسیم و توزیع آن در کرمان برعهده هیات فوتبال کرمان و باشگاه مس و در قائمشهر برعهده هیات فوتبال استان مازندران و باشگاه نساجی است و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ گونه دخل و تصرفی در بلیت فروشی ندارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.