معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در واکنش به توییت اخیر یکی از فرزندان شهدا گفت: خانواده ایثارگران و شهدا در اغتشاشات اخیر ثابت کردند که پای کار انقلاب و کشورشان باقی مانده‌اند و هنوز هم حاضر به فداکاری هستند.

خانواده شهدا در اغتشاشات اخیر ثابت کردند که پای کار انقلاب باقی مانده‌اند

به گزارش قدس آنلاین، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره توییت اخیر یکی از فرزندان شهدای مطرح کشور با ادعای شهیدسازی از نام شهدا اظهار داشت: پدران اینها افرادی بودند که در راه انقلاب و مکتب امام (ره) به شهادت رسیدند و ممکن است فرزندان آنها دچار مشکلاتی شده باشند در همه گروه های جامعه هم اینگونه است، در این خانواده هم معدود و اندک وجود دارد.

وی امروز برای هزینه های درمان جانبازان نیز خبر خوشی داشت و اظهار کرد: تورم بخش بهداشت و درمان از متوسط تورم جلوتر است حال آنکه سرانه درمان در بودجه امسال ۵۷۰ هزار تومان دیده شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی ادامه داد: در سال ۱۴۰۰ میزان سرانه درمان ۱۷۴ هزار تومان بوده است که این عدد اکنون سه برابر شده و امید است با کنترل تورم و جلوگیری از رشد قیمت ها در حوزه درمان و دارو تا آخر سال کافی باشد.

قاضی زاده هاشمی یادآورشد: برای نیازهای فروردین ماه اگر این عدد باقی بماند، تا پایان سال کافی است اما ما نگران افزایش قیمت ها هستیم و امید است شرمنده خانواده بزرگ جانبازان نشویم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.