شورای هماهنگی موزه‌های کشور با اشاره به تغییر ساعت کاری ادارات دولتی از نیمه خرداد، اعلام کرد: ساعت کاری موزه‌ها و پایگاه‌های ثبت ملی و جهانی تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی تغییری نخواهد کرد.

ساعت کاری موزه‌ها تغییر نمی‌کند/ تعطیلی موزه‌ها در ۱۴ خرداد

به گزارش قدس آنلاین روابط عمومی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی امروز، ۱۳ خرداد اعلام کرد: طبق آخرین جلسه شورای هماهنگی موزه‌های کشور، از نیمه خرداد -مصادف با تغییر ساعت کاری ادارات- ساعت کاری موزه‌ها تغییری نخواهد داشت.

همزمان با سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، -۱۴ خرداد- موزه‌ها و پایگاه‌های ثبت ملی و جهانی تحت پوشش این وزارتخانه در سراسر کشور تعطیل هستند. موزه‌ها و پایگاه‌ها از روز دوشنبه -۱۵ خرداد - به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

طبق ابلاغ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، موزه‌ها و پایگاه‌های ثبت ملی و جهانی تحت پوشش این وزارتخانه در نیمه اول ۱۴۰۲ همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ و فروش بلیت تا ساعت ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان، گردشگران و علاقه‌مندان به تاریخ، فرهنگ و هنر کشور است. سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده است «با توجه به تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص تغییر ساعت کاری در اوقات پر مصرف انرژی و ضرورت مشارکت همگانی ساعت آغاز به کار بدون استثنا از نیمه خرداد تا نیمه شهریور ساعت ۶ است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.