نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: طبق قانون تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده است تا هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد. دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات با ایجاد هماهنگی بین ادارات و اجزای مرتبط با آنها دقیق‌تر عمل می کرد.

دولت باید در تغییر ساعات کار ادارات دقیق‌تر عمل می‌کرد

اقبال شاکری در تشریح مشکلاتی که به دنبال عدم هماهنگی بین بخش‌های مختلف مرتبط با فعالیت ادارات اعم از مهد کودک‌ها یا تغییر در ساعت اجرای طرح ترافیک متناسب با تغییر ساعات کار ادارات ایجاد خواهد شد، گفت: در قانون تغییر ساعات کار برعهده دولت قرار داده شده است تا هماهنگی‌های لازم را در این زمینه انجام دهد بنابراین دولت وظیفه دارد متناسب با آن تمام اجزا را هماهنگ کند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به نظر می‌رسد که باید این کار دقیق‌تر صورت بگیرد و ساعات کار سایر اجزای فعال روزانه در شهر اعم از مهدکودک‌ها و ساعات اجرای طرح ترافیک، همچنین دوایر دیگری که مردم با آنها سروکار دارند همچون بانک‌ها و ادارات خاص نیز تغییر پیدا کند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر یکی از این اجزا با تغییر ساعات کار ادارات هماهنگ نباشد قطعا مشکلات زیادی برای خانواده‌ها به ویژه کارمندان ایجاد خواهد شد بنابراین لازم است اجزای دیگر مرتبط با فعالیت ادارات که به صورت روزانه فعالیت دارند نیز در این زمینه هماهنگ باشند.

منبع: خانه ملت

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.