رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی هتل در حال ساخت خیابان جاوید شیراز که فراگیر شده بود، با تلاش ۲۴ نفر از آتش نشانان اعزامی از پنج ایستگاه مهار شد.

آتش در هتل نیمه کاره خیابان جاوید شیراز مهار شد

به گزارش قدس آنلاین، هادی عیدی پور یکشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: با مدیریت دقیق عملیات مهار آتش در هتل نیمه کاره خیابان جاوید شیراز به کارگران این سازه در حال ساخت آسیبی نرسید.

وی ادامه داد: آتش‌سوزی در این مجموعه اقامتی در حال ساخت از طبقه هم کف آغاز و بخش وسیعی از این ساختمان بزرگ را در برگرفت که این حادثه به دلیل مجاورت با ساختمان های دیگر در موقعیت حساسی قرار داشت.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در تشریح جزییات این حادثه گفت: پس از گسترش آتش در این ساختمان در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه صبح به ستاد فرماندهی آتش نشانی گزارش و پنج ایستگاه عملیاتی برای کنترل آتش این مجموعه اقامتی اعزام شدند و با ۶ خودروی سنگین و نیمه سنگین بالابر و خودرو حمل سیستم تنفسی، عملیات امداد و نجات در دستور کار قرار گرفت.

عیدی پور عنوان کرد: آتش نشانان در این عملیات موفق به مهار شعله‌های سرکش آتش در این ساختمان اقامتی پنج طبقه با یک طبقه منفی که به عنوان انبار تجهیزات هتل استفاده شده بود، شدند و قبل از به وقوع پیوستن حادثه ای غیر قابل جبران و از همه مهم تر سرایت به ساختمان های همجوار آتش کنترل و مهار شد.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با تاکید بر مهار کامل این آتش سوزی بیان کرد: هیچکس در این حادثه آسیب ندید و سه نفر در ساختمان هتل و ۶ نفر که در ساختمان های مجاور حضور داشتند با سرعت عمل تیم‌های عملیاتی آتش نشانی نجات یافتند.

وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات لکه گیری جهت اطمینان از عدم بروز حوادث مجدد و علت یابی حادثه در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.