۸ تیر

۲۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
کد خبر: 896021

بازیکنان الاتحاد از حضور کریم بنزما، ستاره فرانسوی، در این تیم و در کنارشان بسیار خوشحال هستند.

بازیکنان الاتحاد برای بنزما شعر ساختند!

قرارداد بنزما با رئال مادرید در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و در حالی که همه منتظر امضای قرارداد جدید بودند، او تصمیم متفاوتی گرفت. 

این بازیکن پیشنهادی جذاب و هنگفت از باشگاه الاتحاد عربستان دریافت کرده بود. دستمزد 200 میلیون یورویی به صورت سالانه با قراردادی دو ساله باعث شد که او نتواند این پیشنهاد را کند. 

این ستاره فرانسوی پس از کریستیانو رونالدو به یکی از اولین بازیکنان مطرح فوتبال اروپا تبدیل شد که راهی لیگ فوتبال عربستان شده و قراردادی را با باشگاه الاتحاد به امضا رساند تا از فصل جدید با پیراهن این تیم راهی میدان شود. 

حضور او راه را برای بسیاری از بازیکنان مطرح دیگر فوتبال اروپا باز کرد تا به پیشنهادهای دریافتی از سوی لیگ عربستان فکر کنند و فشارها را از روی دوش آنها برداشت. 

حالا ویدیویی از حضور بنزما در کنار دیگر بازیکنان الاتحاد در تمرینات پیش فصل این تیم منتشر شده که نشان می‌دهد آنها تا چه حد از دیدن این بازیکن خوشحال هستند و مراسم ویژه‌ای را برای ادای احترام به او تدارک دیده‌اند. 

در حالی که بنزما به تنهایی در انتهای اتوبوس نشسته، بازیکنان این تیم همگی دورش را گرفته‌اند و در حال خواندن سرودی به افتخار این بازیکن هستند که او را هم سر ذوق آورده و باعث می‌شود که با آنها همراهی کند و دست بزند. 

بسیاری منتظر شروع شدن رسمی رقابت‌های لیگ عربستان هستند تا شاهد عملکرد ستارگانی باشند که عطای حضور در فوتبال اروپا را به لقای آن بخشیدند و به هوای دریافت دستمزدی باورنکردنی راهی این کشور شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.