۸ تیر

کتاب «چهل روز عاشقانه» به نویسندگی محمدرضا سنگری همزمان با روزهای عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) از سوی کانون پرورش فکری بازنشر شد.

محمدرضا سنگری «چهل روز عاشقانه»‌اش را بازنشر کرد/  برای نوجوانان بالای ۱۵ سال

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب با طراحی جلد نیلوفر میرمحمدی درباره وقایع و رویدادهای پس از شهادت امام حسین(ع) و یارانش تا اربعین است.

محمدرضا سنگری در کتاب «چهل روز عاشقانه» ضمن بیان مصایب وارد شده بر اهل بیت(ع) طی این چهل روز زبان حال هر یک از بازماندگان نهضت عاشورا را بیان کرده است.

عاشورا روز بخشش میراث همه انبیا به امام حسین(ع) و اربعین روز بخشیدن این میراث از طرف امام حسین(ع) به تاریخ است. نویسنده با برگرفتن شعله‌هایی از نور و حقیقت در این واقعه، مخاطب را با آنچه در این چهل روز گذشته آشنا می‌کند.

این کتاب سال ۸۱ برای اولین بار از سوی انتشارات کانون پرورش فکری برای نوجوانان بالای ۱۵ سال منتشر و همزمان با محرم ۱۴۰۲ بازنشر شد.

«چهل روز عاشقانه» با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شد تا شمارگان آن در شانزدهمین مرحله چاپ به ۵۹هزار و ۵۰۰ نسخه برسد.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب ۱۴۴ صفحه‌ای را با قیمت ۸۵هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانیDigikanoon.ir تهیه کنند.

پیشتر نیز کتاب «چهل روز عاشقانه» به زبان بریل نیز برای نابینان از سوی کانون پرورش فکری منتشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.