۸ تیر

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه توسعه برنامه‌های ایجابی و گفت و گو محور گامی مؤثر در ارتقای امنیت اجتماعی است، گفت: تعرض به مأمور قانون از هیچ فردی پذیرفتنی نیست.

جانشین فراجا: تعرض به مامور قانون پذیرفتنی نیست

به گزارش قدس آنلاین، سردار قاسم رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با قدردانی از نقش روحانیون و دیگر مسئولان این استان در ایجاد امنیت مناسب و تعامل فراگیر با فراجا، افزود: لباس مقدس پلیس و توفیق خدمت در این نیرو امانتی است که از شهدای گرانقدر به ما رسیده و ما همواره به پاس پوشیدن این لباس، شکرگزار درگاه پروردگار هستیم و همواره در دفاع از آرمان‌های اسلامی، راسخ‌تر از گذشته به پیش خواهیم رفت.

وی افزود: باید با هم افزایی، مسئول‌سازی و تبیین شرایط از ایجاد هرگونه ناآرامی که به امنیت اجتماعی خدشه وارد کند، پیشگیری کرد.

وی با اشاره به اینکه فراجا قاطع‌تر از گذشته با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود در راه اهداف و ایجاد امنیت کشور گام برخواهد داشت، ادامه داد: در شرایط کنونی کشور ما بالنده و زنده‌تر از گذشته اهداف خود را دنبال می‌کند و هرگز به دشمنان و افراد فریب خورده، اجازه عبور از آرمان‌های جامعه اسلامی و جسارت به نظام مقدس اسلامی را نخواهیم داد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، امنیت مشارکتی را از مؤثرترین راهبردهای فراجا در تأمین امنیت بر شمرد و اظهار کرد: امنیت مشارکتی و پیشگیری اجتماعی و اقناعی یکی از موثرترین و ماندگارترین شیوه‌ها در ارتقاء روزافزون احساس امنیت مردم است.

سردار رضایی گفت: فراجا سازمانی اثرگذار در ایجاد امنیت پایدار در کشور و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است که هرگز اجازه هنجارشکنی به مزدوران داخلی و دشمنان فتنه گر را نخواهد داد.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه عرض اندام به مزدوران داخلی و دشمنان فتنه‌گر نخواهیم داد، یادآور شد: مبارزه قاطع با سرقت و نیز از بین بردن پدیده شوم مواد مخدر از برنامه‌های راهبردی پلیس است. اگرچه کاهش جرایم مختلف در جامعه نیازمند مشارکت همگانی و تعامل فراگیر و مثبت دیگر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی با پلیس است.

این مقام ارشد انتظامی در کشور با تأکید بر اینکه صدور احکام و قوانین باید بازدارنده و هزینه‌های جرم برای مجرمان نیز باید بالا باشد، خاطر نشان کرد: استان مرکزی با دارا بودن مردمانی فهیم، ولایی و با فرهنگ بالا، یکی از استان‌های آرام و امن کشور بوده و از بستری مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی برخوردار است.

وی هوشیاری، سرعت عمل بالا و اقدام به موقع را از شاخصه‌های مهم فراجا در مأموریت‌ها بر شمرد و افزود: بی‌تردید امنیت و پویایی جامعه اسلامی ما ثمره حضور با صلابت و پر اقتدار کارکنان پلیس است که امروز به عنوان یک سازمان مقتدر مایه افتخار و مباهات امنیت کشور، تحت امر مدیری مدبر به عنوان ولی فقیه جامعه اسلامی و هوشیاری و همراهی مردم است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.