دومین پنجشنبه از ملاقات چهره به چهره رییس جمهور با تولیدکنندگان برای حل مشکلات بخش تولید کشور ۲۶ مرداد برگزار شد.  

ملاقات چهره به چهره رییس جمهور با تولیدکنندگان

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایرنا، رئیس جمهور در راستای تحقق شعار سال و به منظور رفع موانع تولیدکنندگان با ۵ شرکت صنایع کاغذی زاگرس از استان فارس، شرکت سرجین بافت زنجان، هلدینگ دانش بنیان الکتریک شریف، شرکت ایران ترانسفو زنجان و پروژه مسکن سبحان قرچک دیدار کرد و تولید کنندگان مشکلاتشان را با رییس جمهور در میان گذاشتند.

گفتنی است؛  ۱۲ مردادماه نیز ملاقات چهره به چهره رئیس جمهور با مدیران ۶ شرکت بزرگ صنعتی کشور برگزار شد و آیت الله رئیسی در این دیدار دستور رفع مشکلات آنان را صادر کرد.

رئیس جمهور در این دیدار میزبان مدیران ۶ شرکت بزرگ صنعتی کشور بود و در جلسه‌ای ۳ ساعته به صورت چهره به چهره پای صحبت‌های آنان نشست و مشکلات این شرکت‌های تولیدی و صنعتی را جویا شد.

در این جلسه مدیران شرکت‌های «کاله»، «بهیار صنعت اصفهان»، «مجتمع آهن و فولاد بافق»، «خودروسازی زامیاد»، «شیشه کاوه» و «آی. تی. آی شیراز» در حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و بهداشت و درمان، ‌معاون اجرایی رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان استاندارد، رئیس کل گمرک کشور و معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد به صورت جداگانه با رییس جمهور دیدار و به بیان مشکلات اداری و اجرایی واحدهای تولیدی خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.