۸ تیر

نماینده ولی ‌فقیه در استان سمنان گفت: دشمن برای تهدید و زیر سؤال بردن امنیت موجود، دنبال ایجاد بحران در کشور است.

امام جمعه سمنان: دشمن دنبال ایجاد بحران در کشور است

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی، نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان که در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد، اظهار کرد: دشمن برای تهدید و زیر سؤال بردن امنیت موجود، دنبال ایجاد بحران در کشور است.

وی با بیان اینکه همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب تأکید فرمودند، وحدت و امنیت ملی ۲ مؤلفه اصلی ما در کشور است، گفت: ضروری است تا برابر توطئه و دسیسه‌چینی‌های بابرنامه دشمنان، هوشیار و آگاه بوده و با برنامه عمل کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بیان کرد: بحث فرزندان این کشور و نظام جمهوری از عده قلیلی که در اغتشاشات سال گذشته جیره‌خور، مزدور و برنامه‌گیر دشمنان بودند، بسیار فرق می‌کند.

مطیعی عنوان کرد: برای نسل نوجوان و جوان کشور در راستای مصون‌سازی برابر توطئه‌چینی و دسیسه‌های دشمنان و معاندان نظام،‌ طرح‌های متنوع، جامع و بانشاط به‌ویژه در حوزه دانش‌آموزی در دست اقدام قرار گرفت و برخی به انجام رسید؛ اما متأسفانه برخی نیز به مرحله اجرا درنیامد و ضرورت دارد تا در آینده این مهم به صورت کامل اجرایی شود.

وی افزود: برخی از مطالبات نسل امروز به شبهه تبدیل شده است که باید در این زمینه و در راستای آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی، برنامه‌ریزی شود.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.